Teknik Servis 20 İş Günü Süresi İle İlgili

Merhaba arkadaşlar. Az önce vatan bilgisayar Teknik servise verdiğim ekran kartı şuan Vatan bilgisayar'da fiyatı ne diye bakayım dedim bir de ne göreyim. Ürün stokta yok :D Powercolor Hd7870 Edition Gddr5 2Gb 256Bit Amd Radeon Dx11.1 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Görüğünüz gibi ürün stokta kalmamış. Acaba 20 iş günü sonrası ne olacak merak ediyorum. Umarım zorlamadan para iademi yaparlar.

Edit: Arkadaşlar Vatan Bilgisayarda Hiç bir Powercolor Ekran kartı bulunmuyor. Tamamen kaldırmışlar. Bana herhalde paramı verecekler.

Hocam benim bilgisayarım garantideydi. 20 iş günü içinde yapamadılar. Değişim verdiler. Bilgisayar'ında aynısı olmadığı için siteden alışveriş yaptım bilgisayarın fiyatı kadar. Sana da büyük ihtimal aynısını yaparlar merak etme.

merhaba arkadaşlar, şu vatan bilgisayardan bende anakart aldım bazooka b150m, internetden bir siteden ekran kartı aldım gelmesini bekledim derken falan zaman geçti 25 gün oldu anakartı alalı. parçaları birleştirdik bilgisayarcıda ekran görüntüsü gelmedi. Anakart bozuk çıktı. Vatan a gittim değiştirmek istediğimi belirttim hiç kullanmadığım anakartı şimdi servise yolladılar. bakalım umarım 20 iş gününde gelir. ürünü direk değiştirmek isteyince üzerinden 25 gün geçti diye değiştirmiyorlar madurum bende. bu konu hakkında yapmam gereken başka birşey var mıydı ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı