Teknobiyotik A1.5 Nasıldır?

Bence alınmaz ya. Geleceğe dönük APU sistem alınabilir o fiyata.

750Ti sıfır alınmaz. SSD ve Güç Kaynağı da kötü. Bu fiyata APU sistem toplamak daha mantıklı. 3400G ile zaten neredeyse GT1030 performansı alıyorsunuz. RAM'lerin frekansı ve Dual Channel olması önemli tabii.

O adamın gıcık konuşması insani deli ediyor genelde 30 saniye dayanıp kapatıyorum. Butceni az arttirip şu sisteme bakabilirsin PC HOCASI-GG2 / AMD Ryzen 3 3100 / GIGABYTE GTX 1650 4GB / 8GB RAM / 240GB SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR
Benim önerim 2.el e yönelmen. 2.elde temiz güzel bir sistem çıkabilir.

2.el sifirdan pahali bile cikabiliyor. 2 yil kullandigi parcayi sifirdan 50-60 lira ucuza satmaya calisanlar dolu.

Sistemin ileriye dönük hiçbir şeyi yok. PSU 12V kanalından 200W veriyor. SSD iyi değil ve 240GB artık az. Güncel oyunlar derken AAA oyunlardan bahsediyorsan en düşük ayarlarda bile oynayamazsın büyük ihtimalle.

O adamın gıcık konuşması insani deli ediyor genelde 30 saniye dayanıp kapatıyorum. Butceni az arttirip şu sisteme bakabilirsin PC HOCASI-GG2 / AMD Ryzen 3 3100 / GIGABYTE GTX 1650 4GB / 8GB RAM / 240GB SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR

2.el sifirdan pahali bile cikabiliyor. 2 yil kullandigi parcayi sifirdan 50-60 lira ucuza satmaya calisanlar dolu.
Hocam, ucuz parçalar var, pahalı parçalar var. Elbette ucuzlara bakacağız. Attığınız bilgisayar hem A320 anakarta sahip, SSD kronik sorunlu ve ekran kartının fanları ses yapıyormuş sanırım. Emin değilim. İkinci el en mantıklı karar olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı