Teknobiyotik açılmış ürün gönderdi!

Açılmış ürün her firmada oluyor İtopya'da bile klavyede saç teli ve kir ile karşılaşan vardı. Ancak canlı desteğin herhangi bir şekilde destek olmaması çok rahatsız edici.

Tüketici Hakları Heyeti'nde arayabilirsiniz hakkınızı.
100 liralık mouse için uğraşmaya değmez.

100 liralık mouse için uğraşmaya değmez.

Katılmıyorum doğrusu, olay sadece 100 TL değil benim gözümde. İade alınabilir ama yanında hak aramak da en azından satıcının bu tarz durumlara daha çok dikkat etmesini sağlayabilir.

Katılmıyorum doğrusu, olay sadece 100 TL değil benim gözümde. İade alınabilir ama yanında hak aramak da en azından satıcının bu tarz durumlara daha çok dikkat etmesini sağlayabilir.
İade alınır ama 6 ay THH'yi beklemek can sıkıcı.

Gökten 100TL yağıyor zaten.
İnanın bunu açık kutulu gönderirken neleri hesaba katıyorlar.
Böyle bir durumun olduğu gibi.

-Abi kutu açık ne yapalım?
+Ne de olsa 100 TL zaten kim uğraşacak bunun için sar gönder abim.
-Tamam abi.

Asus B550-E almıştım. Gelen kutu B450-E idi. Destek birimine sipariş numaramla beraber yazdığımda cevap olarak kutu B450-E ama içindeki anakart B550-E demişlerdi. İnternetten baktım harbiden öyleydi. :D

Adamların umrunda değil gibi olaylar.

Hemen geri gönderip iade sürecini başlat , eğer bir sorun çıkarsa e-devlet üzerinden ya da bizzat ilçe kaymakamlıklarına giderek Tüketici Hakem Heyetine başvur.

Teknobiyotik'ten ufak tefek şeyler hariç alıveriş yapmamak lazım. Durum sıkıntı olunca karşına muhatap bulamıyorsun. Sonra İade için uğraş dur 5-10 TL fazla verip en azından iade de sıkıntı çıkarmayan firmalardan almak lazım.

Bu firma ile ilgili çok şey yazıldı sosyalde geçmişe dönük bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı