Teknobiyotik açılmış ürün gönderdi!

OyunRuhumda

Picopat
Yer
Denizli
Teknobiyotik sitesinden Galax mouse satın aldım. 2 saat önce elime ulaştı ve kutuda 4 bandın 1'i kesilmiş açık bir şekilde, diğerleri de elle bantlanmış şekilde duruyordu. Kesinlikle fabrikasyon bandı değil birisi yapıştırmış bantları. Ayrıca mouse'un altında tozlar vardı. Birisi açıp geri göndermiş veya orada video çekerken kullandıkları mouse'u gönderdiler. Kısaca "sıfır ürün göndermediler". Bir daha buradan alışveriş yapmayacağım.

Canlı desteğe yazıyoruz hemen chat kapanıyor, çıkıp gidiyorlar hatta engellediler. Bu adeta dolandırıcılık gibi!

Teknobiyotik sitesinden Galax mouse satın aldım. 2 saat önce elime ulaştı ve kutuda 4 bandın 1'i kesilmiş açık bir şekilde, diğerleri de elle bantlanmış şekilde duruyordu. Kesinlikle fabrikasyon bandı değil birisi yapıştırmış bantları. Ayrıca farenin altında tozlar vardı. Birisi açıp geri göndermiş veya orada video çekerken kullandıkları fareyi gönderdiler. Kısaca "sıfır ürün göndermediler". Bir daha buradan alışveriş yapmayacağım.

Canlı desteğe yazıyoruz hemen chat kapanıyor, çıkıp gidiyorlar hatta engellediler. Bu adeta dolandırıcılık gibi!

Eğer ürünü açmadıysan resimlerini falan çek geri kutusuna koy iade başlat. Kabul etmezlerse THH yüzde 90 kabul eder.

Teknobiyotik sitesinden Galax mouse satın aldım. 2 saat önce elime ulaştı ve kutuda 4 bandın 1'i kesilmiş açık bir şekilde, diğerleri de elle bantlanmış şekilde duruyordu. Kesinlikle fabrikasyon bandı değil birisi yapıştırmış bantları. Ayrıca mouse'un altında tozlar vardı. Birisi açıp geri göndermiş veya orada video çekerken kullandıkları mouse'u gönderdiler. Kısaca "sıfır ürün göndermediler". Bir daha buradan alışveriş yapmayacağım.

Bizi bilgilendirdiğiniz için teşşekür ederiz. Gerçekten çok üzüldüm bilndik site ve mağazalardan alışveriş yapmak bu yüzden daha mantıklı.

Teknobiyotik özelinde bakmamak lazım. HepsiBurada bile garantisi 5 ay geçmiş telefon gönderebiliyor. Destek oluşturun. Eğer geri almak veya değiştirmek istemezler ise hemen THH başvurun.

@ItsAllGoodman hocam sizce güvenilir bir site mi? Tartışmak için sormuyorum, bir şey alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı