Teknobiyotik sıfır ürün yerine arızalı ürün gönderdi

biiggfjee

Femtopat
1 Temmuz tarihinde siparişini verdiğim ekran kartı bugün geldi. Kargo kutusunda hasar yoktu ama kutuyu açtığımda ekran kartı kutusunun üstünde arızalı diye yazan bir kağıt yapıştırılmış, kutunun bandı da sökülmüş. Kendilerine destek talebinde bulundum. İlk defa bu siteden alışveriş yaptım ve şu an pişman oldum sıfır ürün diye başkasının iade ettiği açılmış kullanılmış ürünü gönderiyorlar.

20200703_135338.jpg

20200703_125817.jpg

Son düzenleme:
1 Temmuz tarihinde siparişini verdiğim ekran kartı bugün geldi. Kargo kutusunda hasar yoktu ama kutuyu açtığımda ekran kartı kutusunun üstünde arızalı diye yazan bir kağıt yapıştırılmış, kutunun bandı da sökülmüş. Kendilerine destek talebinde bulundum. İlk defa bu siteden alışveriş yaptım ve şu an pişman oldum sıfır ürün diye başkasının iade ettiği açılmış kullanılmış ürünü gönderiyorlar.

Eki Görüntüle 606420

Eki Görüntüle 606421

Bu kartı nasıl 1690 TL'ye aldınız link atar mısın?

Geçmiş olsun. Hemen iade etmelisiniz.
Destek talebinde bulundum iade edeceğim.

B.

Bu kartı nasıl 1690 TL'ye aldınız link atar mısın?

Hemen iade edin ve Sikayetvar'a yazın

Gerçekten rezalet.

Destek talebinde bulundum iade edeceğim.

Gerçekten rezalet.

İnternet'ten ürün alımının risklerinden biri o ürünün arkasında arızalı yazması benim PC'min arkasına arzalı yazıp herkesin onu arızalı sanmasıyla aynı şey.

Belki iade ürün gönderilmiştir. Teknobiyotik çalışanlarıda üstüne arızalı yazmış olabilir. Karar sizin ama bilgisayara takıp çalıştırın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı