Teknobiyotik E1.5 vs Elraenn Parva

GodXL

Decapat
Arkadaşlar attığım linklerdeki bilgisayarlardan birini alacağım. Acaba hangisini almalıyım? Ben Teknobiyotik bilgisayarını gözüme kestirdim ama gene de size sormak istedim. Bir de siteler hakkında görüş bildirebilir misiniz? Ekşi Sözlük’te ve Şikayetvar’da bir sürü kötü yorum gördük müşteri hizmetleri hakkında.

1. PC
2. PC

Arkadaşlar attığım linklerdeki bilgisayarlardan birini alacağım. Acaba hangisini almalıyım? Ben Teknobiyotik bilgisayarını gözüme kestirdim ama gene de size sormak istedim. Bir de siteler hakkında görüş bildirebilir misiniz? Ekşi Sözlük’te ve Şikayetvar’da bir sürü kötü yorum gördük müşteri hizmetleri hakkında.

1. PC
2. PC
İkisi de kötü sistemler bekleyin sistem kuruyorum.

Elraen kasasında ekran kartı ve depolama kapasitesi daha kötüyken Teknobiyotik kasasında anakart ve güç kaynağı diğerine göre daha kötü. Bütçe belirtirseniz daha iyi sistem önerisi yapabiliriz.

1. PC
2. PC
İkisininde birbirine karşı kötü ve iyi yanları var. Toplama sistem alırsanız çok daha memnun kalırsınız.

1. PC
2. PC
Şuna bir bak hocam: Pc Toplama Sihirbazı.

Yine o kötü kasayı koymuşsunuz.

Ben size galiba anlatamadım hala. O kasanın hava akışı çok kötü. Sistem içindeki bileşenlerin ısınma olasılığı çok yüksek. Isınınca ne olur? Bileşenlerin performansı düşler. İşlemci, ekran kartı, SSD gibi bileşenlerin ısı değerleri çok önemlidir. Bu bileşenler fazla ısındıkları zaman performansları düşer. Beklediğiniz gibi bir sonuç alamayabilirsiniz. Bütün parçaları yüksek tutup gidip kötü bir kasa koymak mantıksız bir hareket. Kasa önemli bileşendir. Sistem içindeki parçaların sıcaklığını ve dolayısıyla da performansını belirler. En azından ön panelden hava alabilen bir kasa seçilmeli.

Kasayı düşük tutuyorsunuz. Bari önden hava alan bir kasa seçin ;

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı