Teknobiyotik E2.5XT sistem nasıldır?

sasaseeeer

Decapat
Merhaba arkadaşlar, malum ekran kart stokları zar zor bulunuyor, bazen hiç olmuyor. Dün bir sistem aldım. Bana göre bayağı avantajlıydı. Sizin de düşüncelerinizi almak istedim. Sistem bu:

Benim aldığım zaman fiyat 6640 TL idi, fiyatını arttırmışlar fakat ben bu fiyata almadım. Özelleştirmeden işlemciyi Ryzen 5 1600'e çektim, 16 olan RAM'i de 8 yaptım, montajlamayı istemedim daha hızlı gelsin diye. Fiyat, 5800 TL civarı oldu ve aldım. Sistem hakkında düşüncelerinizi almak isterim. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, malum ekran kart stokları zar zor bulunuyor, bazen hiç olmuyor. Dün bir sistem aldım. Bana göre bayağı avantajlıydı. Sizin de düşüncelerinizi almak istedim. Sistem bu:

Benim aldığım zaman fiyat 6640 TL idi, fiyatını arttırmışlar fakat ben bu fiyata almadım. Özelleştirmeden işlemciyi Ryzen 5 1600'e çektim, 16 olan RAM'i de 8 yaptım, montajlamayı istemedim daha hızlı gelsin diye. Fiyat, 5800 TL civarı oldu ve aldım. Sistem hakkında düşüncelerinizi almak isterim. :)

Hocam kasa, PSU ve anakartı da değiştirseydiniz keşke.

A320 anakart. Kronik sorunlu SSD. İdare eder bir PSU. SSD'yi değiştirme imkanınız olursa değiştirin. Onun dışında bunları göze alırsanız alınabilir bir kasa.

O kadar da sıkıntı model/markalar değil hiçbiri. Değiştirebilir tabii ama bu şekilde kullansa da bir sorun çıkacağını sanmıyorum.

Kasanın markasına lafım yok ama bildiğim kadarıyla hava sirkülasyonu kötü bir kasa. PSU konusunda VX serisi önerilmiyor diye biliyordum. Anakartta o işlemciye düşük kalmış bana göre.

Düşünceleriniz için teşekkürler ama dediklerinizi yapsaydım fiyatın ne kadar olacağını az çok tahmin edebilirsiniz ekran kartı 1650 super le hemen hemen aynı ve bende fırsatı kaçırmamak için alayım dedim sıkıntılar çıkarsa ilerde değiştirme imkanım olur
sorunun ne olduğunu söylerseniz sevinirim

Son düzenleme:

Geri
Yukarı