Teknobiyotik P1,5 vs Sinerji Neon Serisi B45 Sistem

Hells Bells

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Yazılım geliştirme uzmanı
1. Sistem

Bu sistem iyi ama tek sıkıntısı sanırım kasası değiştirdiğimde fiyatı: 4365
2. Sistem

Bunda da 2600X yapıp SSD 480 yapınca fiyat: 4593 TL.
Acaba parça kalitelerinden dolayı mı fiyat farklı Galax'ın ekran kartını hiç bilmiyorum internettede pek bir şey bulamadım.
ASUS Dual'lerde çok ısınıyormuş. Arada kaldım anlayacağınız :)

Son düzenleyen: Moderatör:
1. Sistem

Bu sistem iyi ama tek sıkıntısı sanırım kasası değiştirdiğimde fiyatı: 4365
2. Sistem

Bunda da 2600X yapıp SSD 480 yapınca fiyat: 4593 TL.
Acaba parça kalitelerinden dolayı mı fiyat farklı Galax'ın ekran kartını hiç bilmiyorum internettede pek bir şey bulamadım.
ASUS Dual'lerde çok ısınıyormuş. Arada kaldım anlayacağınız :)
P1.5 sistem bence daha alınabilir, ASRock marka anakart hiç kullanmadım. Şu an B450M S2H anakart kullanıyorum. +55 lira verip anakartı geliştirebilirsin ayrıca bütçen el verirse RAM'i 16 yapmanı öneririm. İlk sistem daha uygun.
Ayrıca Galax marka 1050 Ti kullandım. Bir sıkıntısını görmedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Forumdan destek alarak kafanızda ki sistem parçalarını oluşturun.
Şunun şurasında bir şey kalmadı "Efsane Cuma" için.
Oradan indirimli şekilde bu fiyatlara daha kaliteli parçalar alabilirsiniz, hemde içinize daha çok sineceğine eminim.

Merhaba,

Forumdan destek alarak kafanızda ki sistem parçalarını oluşturun.
Şunun şurasında bir şey kalmadı "Efsane Cuma" için.
Oradan indirimli şekilde bu fiyatlara daha kaliteli parçalar alabilirsiniz, hemde içinize daha çok sineceğine eminim.
Parça parça toplayacak vaktim olmuyor pek çalıştığım için hazır sistemler Black Friday'de indirime girer mi acaba

Eğer sabırla bekleyebilirim ve gerçekten uygun fiyat aralığında bulabileceğin güvenilir olarak sinerji bilgisayardan almanızı tavsiye ederim. Tabi öncelikle diğer sayfalardan da fiyat karşılaştırmasını da yapın dediğimi anlayacaksınız zaten. 😉 Mevcut sistemim buna birer örnektir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı