Teknobiyotik P1,5 vs Sinerji Neon Serisi B45 Sistem

Cevaplar için sağolun Kasım ayında dolar düşücek gibi gözüküyor tahminlerde bakalım biraz daha bekleyelim o zaman teşekkürler yorumlar için :)
Arkadaşlar bu sistemleri beklettim.Hem Black Friday'e hem de kasım ayındaki doların durumu düşeceğini düşünerek.Şu an aklımda iki sistem var.Bütcem 4000-4500 Tl arası ama ne kadar düşük olursa o kadar iyi.Şu anda bulduğum sistemler bunlar yorumlarınızı bekliyorum.
Sinerji Neon Serisi B45-166T Ryzen 2600 8GB 240GB SSD 1660TI
Bu ikisinden hangisi sizce ?

Son düzenleme:
Kesinlikle üstteki sinerjinin bilgisayarı. Ülkemizde pek kullanılıp tecrübe edilmeyen markaları ve kronik sorunlu bir SSD'yi ihtiva eden teknobiyotik sistemini tavsiye etmiyorum. Üstteki pek çok noktada çok daha iyi, hesabınıza geliyorsa alabilirsiniz. 1660Ti/R5 2600 şuan çok güzel tatta F/P parçalar.

Kesinlikle üstteki sinerjinin bilgisayarı. Ülkemizde pek kullanılıp tecrübe edilmeyen markaları ve kronik sorunlu bir SSD'yi ihtiva eden teknobiyotik sistemini tavsiye etmiyorum. Üstteki pek çok noktada çok daha iyi, hesabınıza geliyorsa alabilirsiniz. 1660Ti/R5 2600 şuan çok güzel tatta F/P parçalar.
Teşekkürler yorumun için sinerji bana da yakın bir sıkıntı durumunda rahatça götürebileceğim yerde fiyattan biraz aklım karışmıştı.Biraz daha bekleyeceğim 11.11 ve 29 kasımı belki daha da düşebilir sistemler bir umut.

Teşekkürler yorumun için sinerji bana da yakın bir sıkıntı durumunda rahatça götürebileceğim yerde fiyattan biraz aklım karışmıştı.Biraz daha bekleyeceğim 11.11 ve 29 kasımı belki daha da düşebilir sistemler bir umut.
Sistem güzel parçalar ve fiyat olarak, sadece o ekran kartı umarım sorun yaratmaya devam etmez insanlara.

Dostum aldın mı bilgisayarı bende almayı düşünüyorum hangisini aldın?
Aldım ama bunlardan birini değil KDV indirimi oldu Vatan'da kendim topladım parça parça güvenemedim. R5 2600, Asus TUF 1660TI, 16 GB RAM 3200 MHZ, MSI B450M VDH PLUS Anakart, Xigmatek beast ve 650W 80+ PSU. SSD ve Ekranı başka bir yerden aldım totalde 4400 TL falan olması lazım Vatan'dan aldıklarım 3700 tuttu baya indirimli geldi.
Dostum aldın mı bilgisayarı bende almayı düşünüyorum hangisini aldın?
Fiyatlar çok arttı o yüzden bu sisteme çıkman 4500'ü bulur bilemiyorum 6'ya yaklaştı dolar sıkıntılı bir dönemdeyiz.

Aldım ama bunlardan birini değil KDV indirimi oldu Vatan'da kendim topladım parça parça güvenemedim. R5 2600, Asus TUF 1660TI, 16 GB RAM 3200 MHZ, MSI B450M VDH PLUS Anakart, Xigmatek beast ve 650W 80+ PSU. SSD ve Ekranı başka bir yerden aldım totalde 4400 TL falan olması lazım Vatan'dan aldıklarım 3700 tuttu baya indirimli geldi.

Fiyatlar çok arttı o yüzden bu sisteme çıkman 4500'ü bulur bilemiyorum 6'ya yaklaştı dolar sıkıntılı bir dönemdeyiz.
Hayırlı olsun baya bı indirime denk gelmişsin. Bende neon almayı düşünüyorum ya bakalım ne yapıcağız.

Hayırlı olsun baya bı indirime denk gelmişsin. Bende neon almayı düşünüyorum ya bakalım ne yapıcağız.
Sağ ol bence de neon olan sistem iyiymiş bir tek oradaki RAM'i 16 yap parçaları gayet iyi uzun süre götürür seni. Bu arada bilgi sahibi değildim uzun zamandır araştırıyorum Teknobiyotik'in kasası PSU'su ve SSD'si sıkıntılı haberin olsun. Diğer sistem gayet iyi. Onda da SSD ADATA SU630 kronik sorunlu A400 modelini al Kingston'un.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı