Teknobiyotik P1,5 vs Sinerji Neon Serisi B45 Sistem

Hayatın da SU630 kullanmamış görmemiş biri ürünü kötüleyince çıldırıyorum. Bu bozuk şeyler bana mı denk gelmiyor arkadaşım? Adata garantili değil de Kingston mu garantili nasıl iş bu.

Hayatın da SU630 kullanmamış görmemiş biri ürünü kötüleyince çıldırıyorum. Bu bozuk şeyler bana mı denk gelmiyor arkadaşım? Adata garantili değil de Kingston mu garantili nasıl iş bu.
Adata SU630 kullanmadım ama SX600 kullanıyorum bir sorunum yok zaten ben bizzat kendim söyledim diye almamazlık yapmasın şöyle forumda turlasın baksın. Ben pek çok konu gördüm yazma hızım normal mi? Adata SSD hız sorunu vs. gibi pek çok konu gördüm ki bu bir referanstır insanlar durup durduk yerde markaları kötülemez. Demek ki var ki böyle bir şey bu kadar fazla konu açılmış. Sana denk gelmemiş olabilir ya da çıkanların hepsi sorunlu olacak diye de bir şey yok SU800 mesela taş gibi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı