Teknobiyotik'den sistem toplamak

Ürünü kapınıza bıraktıktan sonra garantisi yokmuş gibi bir şey oluyor. Ilgilenmiyorlar. Iade için tam 1 ay bekledim.

Sinerji tavsiyemdir, oradan alışverişim olmadı. İtopya'ya da bulaşmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vatan nasıl arkadaşlar ya ben öğrenciyim abilerim parayı kendim çalışarak biriktirdim boşa gitmesini istemiyorum en güvenilrini hangisi.

Vatan nasıl arkadaşlar ya ben öğrenciyim abilerim parayı kendim çalışarak biriktirdim boşa gitmesini istemiyorum en güvenilrini hangisi.

Vatan iyidir. En azından satış sonrası destek açısından iyi. Herhangi bir sorun olduğunda direk kendileri ilgilenip ürünü servise yolluyorlar. Hatta kargo beklemeden mağazada toplattırabilirsiniz.

Vatan iyidir. En azından satış sonrası destek açısından iyi. Herhangi bir sorun olduğunda direk kendileri ilgilenip ürünü servise yolluyorlar. Hatta kargo beklemeden mağazada toplattırabilirsiniz.

Ben en iyisi Vatan'dan toplayayım kararrımı verdim çok teşekkürler ama Teknobiyotik'te aklımda değil bakalım kısmet diyelim herkese teşekkür ederim çok sağ olsun bana vakit ayrıdğınız için.

2018 Ekim aylarında diğer firmalara oranla biraz daha ucuz diye teknobiyotikten bir bilgisayar toplamıştım. Herhangi bir sıkıntı olmadı benim açımdan. Ekran kartında coil whine vardı, mail attım. İsterseniz yollayın dediler, bende coil whine'ı çok önemsemediğimden yollamamıştım o dönem. Şuan nasıllar hizmet konusunda bir fikrim yok.

Geri
Yukarı