Teknoloji üretmek istiyorum

alicnayddn

Centipat
Merhaba. Yapılır mı yapılamaz mı diye sormuyorum. Ne yapılabilir? İnternetten araştırdım fakat kafam karışmasın diye buraya geldim. 5 10 milyon bütçeyle başlanıp büyüyebilecek ne üretilebilir? Telefon, işlemci, monitör, kulaklık, flash bellek, Elon Musk'ın para akıttığı pil teknolojileri. Her ürün olabilir tavsiye vereceğiniz. Aklıma şimdi bunlar geldi. Düşünün ve bu listeye eklenebilecek başka ürün var mı onları yazın.
Ayrı bir soru: Elinizde 5 milyon TL var. Hangi nesneyi üretirdiniz?
Soru: 5 milyon TL'niz olsa ne yapardınız?
Türk Google yapardım, silah üretirdim gibi tüm konular olabilir.

Öncelikle ben sana bir soru sorayım, 5 milyon TL'ye sahip misin? Senin soruna gelecek olursak, toprak yatırımı yapar veya bir dükkan satın alırdım. Aslında bir daha düşündüm de büyüyen bir şirketten hisse satın alırdım.

Merhaba. Yapılır mı yapılamaz mı diye sormuyorum. Ne yapılabilir? İnternetten araştırdım fakat kafam karışmasın diye buraya geldim. 5 10 milyon bütçeyle başlanıp büyüyebilecek ne üretilebilir? Telefon, işlemci, monitör, kulaklık, flash bellek, Elon Musk'ın para akıttığı pil teknolojileri. Her ürün olabilir tavsiye vereceğiniz. Aklıma şimdi bunlar geldi. Düşünün ve bu listeye eklenebilecek başka ürün var mı onları yazın.
Ayrı bir soru: Elinizde 5 milyon TL var. Hangi nesneyi üretirdiniz?
Soru: 5 milyon TL'niz olsa ne yapardınız?
Türk Google yapardım, silah üretirdim gibi tüm konular olabilir.
Büyük bir kısmını ayırıp eşim ile aylar boyunca dünyayı gezerdim. Geri kalanı ile ise yurt dışında bir yerden bir kaç daire alıp güzel kiralara satar, türkiyede dolar, euro değerli olduğu için rahatlıkla yaşardım.

Geri
Yukarı