Teknomehmet güvenilir mi?

• Konuyu başlatan Eld
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 29
  • Görüntüleme 16B
Bence gayet güvenilir merak etmeyin. Çoğu büyük teknoloji youtube kanalı bu adamdan telefon temin ediyor. Şüphe duyuyorsanız bu videonun başını izleyin ve videonun açıklama kısmına bakın; (4:05)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ayrıca şunu belirteyim bende benzer bir yöntemle farklı bir yerden satın aldım yurtdışı kayıtlı ROG Phone 2 kullanıyorum ve hiç sorun yaşamadım.

Son düzenleme:
Bence gayet güvenilir merak etmeyin. Çoğu büyük teknoloji youtube kanalı bu adamdan telefon temin ediyor. Şüphe duyuyorsanız bu videonun başını izleyin ve videonun açıklama kısmına bakın; (4:05)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ayrıca şunu belirteyim bende benzer bir yöntemle farklı bir yerden satın aldım yurtdışı kayıtlı ROG Phone 2 kullanıyorum ve hiç sorun yaşamadım.
Reklam büyük ihtimalle.

dostum miui forum türkiye deki "Telefon Önerisi (Bütçe Sınırlaması Olmadan)" adlı konuya bakarsan beni takip edebilirsin. bende oneplus 8 veya 8 pro arıyorum.

yaptığım birkaç araştırmayla hepsiburada sitesinde oneplus 8 modelinin iki farklı mağaza tarafından satıldığını gördüm. bunlardan biri "greenstore" ve diğeri " BSZ ELEKTRONİK GSM". sahiplerinin isimlerine baktığımda ise ALİ KEMAL YILDIRIM ve BARIŞ YILDIRIM olarak gözüküyor. greenstore hakkında bir şey bulamadım FAKAT BSZ ELEKTRONİK GSM hakkında bir çok şikayet var. Ayıplı mal satışından servis sıkıntısına kadar. Sadece bu iki mağazanın sahiplerinin soyisimlerinin aynı olması bile kuşku veriyor. şikayetvar sitesinde BSZ GSM in adına olanlara baktığımda ise dolandırılma durumu görüyorum.

kısaca şuan "resmi" olarak oneplus 8 serisi temin edilemiyor. Ne kadar güvenilir olduğu belli olmayan "TEKNOMEHMET","AHMET MARDIN TELEFON PAZARI","TURANGSM" vb. yerlerden almak zorundayım.

şimdi bu cihazların imeileri sanmıyorum ki "kayıtlı" yasal olacak. malum atılan imei ile YASA DIŞI olacak ve 5g desteği olmayacak. cihazda donanımsal sorun olursa telefon elde kalacak. hiç bu riske girilmez.

AYRICA, SDN'nin videosunda adı geçti diye, reklamını yaptılar diye niye güvenesin? 6000-7000tl verip telefon elinde kalınca SDN mi sana yardımda bulunacak sorumluluğu üstlenecek? Ha SDN derse ki bana güvenle alabilirsin sorun olursa ben kefilim diye bana hava hoş.

OnePlus 8 almak istiyorum fakat Türkiye'de satışı yok. Teknomehmet diye bir yerde gördüm sanırım klon IMEI atıyolarmış sıkıntı çıkar mı? Dolandırılır mıyım?

En ucuz şu an burada tek var bence o parayla daha iyisini fakat farklı marka al.

Yeni konular

Geri
Yukarı