Teknorya açılmış ürün gönderiyor

Fatura tarihi bir anlam ifade etmiyor aynı durum Asus marka ürünlerde de oluyor ama servise giriş yapmış olması sıkıntı geçmiş olsun.

Özellikle elektronik iade ürünleri outlet kategorisi altında bir daha iadesi olmayacak şekilde biraz daha ucuza satış yapmaları lazım. Hepsiburada bile bana defalarca kullanılıp iade edilmiş, depoda sürüne sürüne kutusu harabeye dönmüş RTX 4090 göndermişti. Anlaşılan o ki fazla anlamayan insanlara sıfır fiyatına çakmak daha cazip geliyor.
Hocam fatura tarihi önemli değil dediğiniz gibi yurtdışından geliş tarihi olarak kaydı yapılıyor fakat onarım geçmişi ve üzerindeki orijinal bandın kesilip yeni bant çekilmesi ve bunu SIFIR diye yutturmaya çalışmaları çok ahlaksızca. Boşa zaman kaybı oldu.

Fatura tarihi bir anlam ifade etmiyor aynı durum Asus marka ürünlerde de oluyor ama servise giriş yapmış olması sıkıntı geçmiş olsun.

Özellikle elektronik iade ürünleri outlet kategorisi altında bir daha iadesi olmayacak şekilde biraz daha ucuza satış yapmaları lazım. Hepsiburada bile bana defalarca kullanılıp iade edilmiş, depoda sürüne sürüne kutusu harabeye dönmüş RTX 4090 göndermişti. Anlaşılan o ki fazla anlamayan insanlara sıfır fiyatına çakmak daha cazip geliyor.

Ya bu sekilde yapilmali ya da urun geri donusume gonderilip ayni model sifir urunlerin uretimine parca saglamali yoksa acilmis urunu ayni fiyattan kakalamaya calisarak bir yere varilmaz ama Turkiye'de kimin umurunda ki tuketici.

Merhaba aynı satıcıdan bende nitro 16 ürünü aldım 4060 olandan benim sıkıntım fazla ısınıyor olması ve ekranda ıps glow vardı ıps glow normalmiş ıps ekranlarda onu sıkıntı etmedim bide işlemciyi düşürdüm sıcaklık sorunuda kalmadı şuan normal gibi avrupa sitesinden sorgulama yaptım az önce benim satın aldığım tarih 15 mart 2024 sitede purchase 28/02/2024 yazıyor normalmi acaba

Merhaba aynı satıcıdan bende nitro 16 ürünü aldım 4060 olandan benim sıkıntım fazla ısınıyor olması ve ekranda ıps glow vardı ıps glow normalmiş ıps ekranlarda onu sıkıntı etmedim bide işlemciyi düşürdüm sıcaklık sorunuda kalmadı şuan normal gibi avrupa sitesinden sorgulama yaptım az önce benim satın aldığım tarih 15 mart 2024 sitede purchase 28/02/2024 yazıyor normalmi acaba
Yurtdışından giriş kaydıdır o tarih. Onarım durumu sorgulaması yapın bir şey çıkmazsa sıkıntı yoktur, bir de koruma bandı benimki gibi değilse sorunsuzdur.

Güncelleme yapayım, para iadem yapıldı.

Son düzenleme:
Geçmiş olsun hocam, Customer Self Service buyurun.
Sağolun hocam benim de ürünüm 26 şubatta satılmış görünüyor.

Sizinkini değiştirdiler mi

Sizinkini değiştirdiler mi
Yalnız benim ürünüm değişim ürünüydü. Fark eder mi?

Geri
Yukarı