Teknorya, Garaj Online, Arcadia Bilişim, Bozdan Teknoloji ve Techburada güvenilir midir?

lutfiunalakkas

Decapat
Arkadaşlar, bir laptop almayı düşünüyorum. N11, Hepsiburada ve Trendyol gibi sitelerde bazı bilgisayar mağazaları var. Bunlardan birkaç tanesi:
  • Teknorya.
  • Garaj Online.
  • Arcadia Bilişim.
  • Bozdan Teknoloji.
  • Techburada.
Bu mağazalar güvenilir mi? Alışveriş yapılabilir mi? Bilgilendirecek olan arkadaşlar var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Garaj Online, Game Garaj'ın N11 mağazası ve güvenilir. Bozdan ve Techburada da güvenilir. (Monitörümü Techburada'dan almıştım) Diğerleri hakkında fikrim yok ancak zaten arkanızda N11 olduğu için hiçbir mağazada sorun yaşayacağınız sanmıyorum.

Diğer mağazalar hakkında bir bilginiz var mı? Oldu ki ürün hasarlı geldi ne yapmam gerekiyor?

Marka ve model neydi hocam kısaca özellikle belirtirsen sevinirim Bir de ne zaman aldınız ne kadar süre oldu

Hepsi mi? 😲
Ben bu ürünü satın almıştım 16 nisan'da, Oyun odaklı kullanıcı olduğum için ekran kartı fazlasıyla işini yapıyor fakat Acer genelde single channel RAM kullandığı için performans kaybı yaşatıyor onun bilincinde olup ileride ek bir RAM alma planı olmalı kesinlikle. Isınma konusunda bir sorun yaşamıyorum Güç ayarlarını Dengeli'de kullandığım için. Tam performans'a aldığımda yaklaşık %15-20 fps artışı alıyorum ve sıcaklık ortalama 90 derece oluyor o fps'e ihtiyacım olmadığı için dengeli'de 65-70 derece ile sorun yaşamadan tüm oyunlarımı oynayabiliyorum, Dual-Channel'e geçtiğimde 70 derece ile muhtemelen tam performans değerinde hatta daha fazla bir fps dahi alabilirim gibime geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı