Teknosa açılmış iPhone 13 iade alır mı?

Almazlar. İnternetten satın alsaydın iade alırlardı, ama fiziksel mağazadan aldıysan geri almazlar.

Ayrıca 12 ve 13 serisinde OLED ekran mevcut, 11 serisinde LCD IPS var. IPS paneller beyazı daha beyaz ve parlak gösterir siz buna takıldınız sanırım? Bir de true tone açık mı?

Teknosa'nın internet mağazasından aldım. Sadece 11'lerle karşılaştırmadım aynı seri olan 13 ile de karşılaştırdım ve aynı. True tone kapalı.
Hocam bu yabancı forumlarda da tartışılan bir konuydu. Sadece sizin başınıza gelen bir olay değil. Bazı kullanıcılar iade hakkını kullanıyor bazıları da takmıyorlar. 13 modellerinde ekran tonları farklı çıkabiliyor. Eğer cihazı kullanacaksanız kafaya takıntı yapmadan kullanın derim. Ya da dediğim gibi THH'de şansınızı deneyeceksiniz. Bunun gibi bir sorunla karşılaşmamak için Apple'ya da Amazon gibi koşulsuz iade sağlayan bir yerden almanızı tavsiye ederim.

Hocam ben küçük sorunları bile takan bir insanım. Aslında görüntü kötü olmasa bir şey demeyeceğim de AMOLED telefondan geçtiğim için bildiğin sanki iPhone 5 kullanıyorum ekran kalitesinde bayağı fark var.

Son düzenleme:
Teknosa'nın internet mağazasından aldım. Sadece 11'lerle karşılaştırmadım aynı seri olan 13 ile de karşılaştırdım ve aynı. True tone kapalı.

Hocam ben küçük sorunları bile takan bir insanım. Aslında görüntü kötü olmasa bir şey demeyeceğim de AMOLED telefondan geçtiğim için bildiğin sanki iPhone 5 kullanıyorum ekran kalitesinde bayağı fark var.

Hocam keske Apple Store'dan falan alsaydiniz ve Teknosa 1000 TL falan daha fazlaya satiyor diye biliyorum bir de kim diyor garanti disi diye?

Hocam keske Apple Store'dan falan alsaydiniz ve Teknosa 1000 TL falan daha fazlaya satiyor diye biliyorum bir de kim diyor garanti disi diye?

Hocam aynı paraya aldım. Apple Store da stok yok 1 ay sonra gönderiyor iphonları. İnternetten gördüm birkaç kişi iPhone 11 de aynı sorunu yaşamış Apple Store'daki yetkililer demiş.

Hocam aynı paraya aldım. Apple Store da stok yok 1 ay sonra gönderiyor iphonları. İnternetten gördüm birkaç kişi iPhone 11 de aynı sorunu yaşamış Apple Store'daki yetkililer demiş.

Hocam gecmis olsun ya garantiye gonderip parasini verip tamir ettireceksiniz ya da tuketici hakem heyetiyle uğratacaksınız. Bir de kullanici hatasi olmayan bir şey nasıl garanti disi biraz zorlayin.

Hocam gecmis olsun ya garantiye gonderip parasini verip tamir ettireceksiniz ya da tuketici hakem heyetiyle uğratacaksınız. Bir de kullanici hatasi olmayan bir şey nasıl garanti disi biraz zorlayin.

Parasını niye veriyorum? Benlik bir sıkıntı yok. Zaten daha herhangi bir şey yapmadım. İade alınmaz büyük ihtimalle çünkü telefonun garantisi başladı. Bende garantiye vereceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Teknosa'dan geçen gün iPhone 13 aldım. Sonra iPhone 11 iPhone 8 ve Mi9t ile karşılaştırdım ve ekran soluk ve beyazlar sarıya yakın. Araştırdım 3 farklı firma panel ürettiği için böyle olabiliyormuş Apple garanti kapsamına almıyormuş. Benim de gerçekten canımı sıktı bu olay ve iade edip tekrar Apple'ın sitesinden alayım diyorum ama galiba iade almıyorlarmış SIM kart taktığımız için.
Truetone kapatın. Düzelir.

Geri
Yukarı