Teknosa Üzerinden Telefon Önerisi

İsmailEren17

Decapat
Teknosa üzerinden bir telefon satın almak istiyorum. Gönlüm Xiaomi Redmi Note 7'de fakat telefon Hepsiburada, Trendyol vs gibi yerlerde 1700 TL civarlarında ancak Teknosa da 2500 TL. Bunun üzerine Samsung A50 mi alsam dedim. Çünkü Teknosa'da 2600 TL. Redmi Note 7 ile arasında 100 TL fark var. Siz olsanız ne yaparsınız ya da Teknosa üzerinden bir telefon önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Teknosa, Vatan gibi yerlerden almaya kalkarsanız bu şekilde modelden kısmak yada bütçe artırmak zorunda kalırsınız. Tek çekim alacaksanız internet üzerinden güvenilir bir firma bulun paranız cebinizde kalsın.

Teknosadan alma. İthalatçı garantisi sorun değilse Trendyoldan Redmi Note 8 al. Her iki cihazdan da iyi bir cihaz. (2000 TL)

Teknosa, Vatan gibi yerlerden almaya kalkarsanız bu şekilde modelden kısmak yada bütçe artırmak zorunda kalırsınız. Tek çekim alacaksanız internet üzerinden güvenilir bir firma bulun paranız cebinizde kalsın.
Doğru Söyluyorsun fakat teknosada geçerli 1750Tl lik hediye çekim var o yuzden teknosadan almak istiyorum bende 1700 tl lik telefona 2500 tl vermek istemem fakat şartlar uygun değil

İyide hediye çekini kullandığınızda, üzerine neredeyse internetteki telefon fiyatını da eklemek zorunda kalacak olduğunuzu düşünürsek, hediye çekini sokağa atmış olmuyor musunuz?

A50 al sat. Üstüne RN8 al :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı