Teknosa'dan 2. el S23 alınır mı?

Gizemhanim

Decapat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Sorum başlıktaki gibi. Teknosa oldugu için alınabilir geldi. Satıcı HB bilişim ama emin olamadım. Sizce Teknosa'dan 2. el telefon alınır mı? Ne kadar güvenilir olur?
Link: İkinci El Samsung Galaxy S23 128 GB Siyah Cep Telefonu (1 Yıl Garantili) Fiyatı ve Özellikleri
Parçalarda herhangi bir degişim ya da çizik var mıdır sizce?

tabiikide hiçbir şey olmaz sifir 2ci el bir telefon zaten. Ama sorun oki ikinci el telefonlarin CPU ve de Gpusunda L1 L2 CPU kisimlari oluyor telefonu esgi adam ne kadar cok kullanmissa o telefonun ister format at BIOS at o CPU'yu değiştirene kadar gitmeyen bır alan ve o alanin dolmasi telefonun cabuk ısinmasi donma ve pil sorunlari gibi problemlere yol aciyor menim dayim bir telefon ustasi yani bana guvenebilirsin ben tavsiye etmiyorum ama sahibinden de ucuz fiyata az kullanilmis bir telefon bulabilirsin onun yerine cevabini bekliyorum.

Sorum başlıktaki gibi. Teknosa oldugu için alınabilir geldi. Satıcı HB bilişim ama emin olamadım. Sizce Teknosa'dan 2. el telefon alınır mı? Ne kadar güvenilir olur?
Link: İkinci El Samsung Galaxy S23 128 GB Siyah Cep Telefonu (1 Yıl Garantili) Fiyatı ve Özellikleri
Parçalarda herhangi bir degişim ya da çizik var mıdır sizce?

Hocam Teknosa'nın kendisi satmıyor dikkatinizi çekerim teşhir ürünü olabilir 1 yıl oldu çıkalı ya telefonun içine biri etti ya da teşhir karar sizin ama bence almayın satıcı zaten Teknosa değil.

Çıkabilsem düz S23 alırdım S22 de bir seçenek tabii ki ama pil sorunundan dolayı arada kaldım.
Alacağınız yeni cihaz olduğu için pil sağlığında pek sorun yaşayacağınızı zannetmiyorum. Temiz 2. El çok iyi cihazlar var. Kaldı ki alacağınız cihazın pil durumunu Samsung Members uygulamasında kabaca öğrenebilirsiniz.

Örnek:

Screenshot_20240127_185524_Samsung Members.jpg

Geri
Yukarı