Teknosa'dan alınan iPhone 11 ikinci el çıkar mı?

Hocam şikayetvara bakarsan hiçbir yerden alışveriş yapamazsın. Bir de kazık fiyata satıyorlar hangi rengi ve kaç GB olanını alacaksınız?

Mediamarktan alacaktım 350 TL daha ucuza bulamadım 128 GB kırmızı istiyorum.
Mümkün mü? Evet, ancak binde bir ihtimal. Alın gitsin içinizde şüphe olmasın. Ayrıca Amazon gibi bir yer varken Amazon'u tercih etmeniz çok daha mantıklı.

Hocam burası daha uygun fakat satıcı Apple'mı burada başka bir telefon mağazası mı?

Hocam satın almadan önce denemek amacıyla T.C.'yi yazmadan atla dedim geride dönemiyorum :) yardımcı olur musunuz?

amazon.PNG

@redlions

Çıkıp tekrar girdiğinizde yeniden gelmiyor mu?

Hayır sanırım yeni hesap açıp yapacağım bir de hocam 2 3 yorum gördüm kamerası vb göçük gelmiş diye böyle bir durumda ben kutuyu açarken kesinlikle video kaydına alacağım Amazon gerçekten iade alır mı koşulsuz olarak bir de sizce ortalama kaç günde elime ulaşır?

Hayır sanırım yeni hesap açıp yapacağım bir de hocam 2 3 yorum gördüm kamerası vb göçük gelmiş diye böyle bir durumda ben kutuyu açarken kesinlikle video kaydına alacağım Amazon gerçekten iade alır mı koşulsuz olarak bir de sizce ortalama kaç günde elime ulaşır?
Prime varsa genelde ertesi gün gelir. Amazon iadelerde sıkıntı yapmaz hocam.

Hocam Technopat'ın şikayetlerinede bakın Technopat'ı da kullanmayın her markanın bir kusuru vardır ya da hatalı üründür. Apple iPhone 11 Akıllı Telefon, 128 GB,Kırmızı, Kulaklık ve Adaptör Hariç (Apple Türkiye Garantili) : Amazon.com.tr: Elektronik burada daha ucuz. Amazon en güvenilir alışveriş sitesidir sorun yaşamazsınız.

Kargo zaten 10 TL, Prime 8 TL ve hiç bir siparişinde kargo ödemiyorsun prime bitene kadar. Amazon sana bazen hediye çeki veriyor ve indirimli ürünler oluyor Prime için. Kesinlikle değer.
Kargo zaten 10 TL, Prime 8 TL ve hiçbir siparişinde kargo ödemiyorsun Prime bitene kadar. Amazon sana bazen hediye çeki veriyor ve indirimli ürünler oluyor Prime için. Kesinlikle değer.

+ Kargolar daha hızlı geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı