Xiaomi Mi 9 vs İkinci El iPhone X

Apple keyfinden veriyor güncellemeyi çünkü. 7'den sonra güncelleme alan 5'lerin, 5C'lerin, işlemci frekansı düşürülen 6'ların durumları ortada halen Apple seviciliği var inanılmaz.

Lütfen işin detayını bilmeden ve araştırmadan yorum yapmayın.

Apple ürün satın alımına karşı biriyim ancak cihazların bilinçli yavaşlatılması diye bir durum söz konusu değil. Nereden bu kadar emin olabiliyorsun derseniz detayını özel mesajda anlatabilirim. Neden özel mesaj diye soracaksınız, bunun cevabını da orada verebilirim.

Sizin 5 senelik telefon kasmıyor demenizden daha komik değil inanın bana.
İphon kullanmadığınız çok belli, taraflı yorumlar yapmayın. En kısa sürede bir İphone 6'yı inceleyin. Evet kasmıyor.
Lütfen işin detayını bilmeden ve araştırmadan yorum yapmayın.

Apple ürün satın alımına karşı biriyim ancak cihazların bilinçli yavaşlatılması diye bir durum söz konusu değil. Nereden bu kadar emin olabiliyorsun derseniz detayını özel mesajda anlatabilirim. Neden özel mesaj diye soracaksınız, bunun cevabını da orada verebilirim.
Bu tamamen mantık dışı bir düşünce zaten. Madem Apple bu telefonları eskitmek istiyor o zaman neden 5S bile IOS 12 güncellemesi aldı. Android telefonlar gibi 1 ya da en fazla 2 güncelleme alıp 2-3 yılda silinip gidebilirlerdi.

Kesinlikle iphone x,

2 yildir xiaomi kullaniyorum ve ondan once iphone 3 ciktigindan beri surekli apple kullandim tum cihazlarini ilk ciktiginda aldim ve suan xiaomiye gectigim icin cok ama cok pismanim.

Ios kullanim olsun stabilite olsun her daim 2 3 adim ondedir, uzun yillar sizi uzmez bir cok arkadasin dedigi gibi 5 yil once satilan iphone6 gunumuzde hala kusursuz bir sekilde calisiyor. Ama benim 2 sene once aldigim xiaomi malesef bu stabiliteyi hissetirmiyor.

Her iki markayida uzun yillar kullanmis biri olarak, (kardesim de xr var arada alir kurcalarim) kesinlikle iphone x

Kesinlikle iphone x,

2 yildir xiaomi kullaniyorum ve ondan once iphone 3 ciktigindan beri surekli apple kullandim tum cihazlarini ilk ciktiginda aldim ve suan xiaomiye gectigim icin cok ama cok pismanim.

Ios kullanim olsun stabilite olsun her daim 2 3 adim ondedir, uzun yillar sizi uzmez bir cok arkadasin dedigi gibi 5 yil once satilan iphone6 gunumuzde hala kusursuz bir sekilde calisiyor. Ama benim 2 sene once aldigim xiaomi malesef bu stabiliteyi hissetirmiyor.

Her iki markayida uzun yillar kullanmis biri olarak, (kardesim de xr var arada alir kurcalarim) kesinlikle iphone x
Ama şöyle bir şey var bu mi SD 855 ile geliyor üst düzey bir telefon dediğinz diğer telefonların işlemcisi kötü olabilir Apple tek işlemci ile upt veriyor avantajı bı olabilir

Samsung J2 Prime, Xiaomi Redmi 5A, iPhone 5 ve 5S kullandım.
Şu an kullanmakta olduğum 5-6 yıllık iPhone 5S gerçekten de iyi durumda. Benim tercihim bundan sonra hep iPhone`den yana.

Merhaba, yeni bir telefon alacağım da yeni çıkan Xiaomi Mi 9 mu alayım yoksa ikinci el bir iPhone X mi? İkisi de ortalama aynı fiyata denk geliyor böyle olunca, hangisini almak mantıklı? Ya FA F/P bakarsak hangisi daha iyi mi 9 da çok iddialı X de? Yardım ederseniz teşekkür ederim.
Ki oyun performansını da genelde Antutu belirliyor.
Mi 9: 371423

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı