Tekrar Overwatch ban yedim

Hesapla giren başkası var mıydı?
Maçlarını kontrol eder misin.
İlla biri hile açmıştır durduk yere overwatcha düşmez hesap.
Ya mevlana açılacak ya da 100 puan üstü puan olacak ki overwatcha düşesin.

Hesapla giren başkası var mıydı?
Maçlarını kontrol eder misin?
İlla biri hile açmıştır durduk yere overwatcha düşmez hesap.
Ya mevlana açılacak ya da 100 puan üstü puan olacak ki overwatcha düşesin.

Dün dmarket adlı siteye Steam ile giriş yaptım eldiven aldım sonra operasyon görevlerini yapıyordum gece 03.00 gibi çıktım oyundan ertesi gün saat 18:00 gibi girdim ve şok oldum. Operasyon görevini yaparken çok iyi bir skorla oynadım ondan olabilir 25/7 gibi bir skorum vardı. Hesabımı paylaştığım kimse yok şifrelerim çok karışık bilgisayarıda kimse ellemiyor. Hile kullanmadığım halde bu olay nasıl oldu anlamadım, FACEIT demolarımı ve mm demolarımı Steam'e göndericem.

Bu arkadaşta yemiş 80 gün sonra açılmış. Umarım seninki de açılır.

Benimki Overwatch bandan sonra VAC bana dönüştü anlayamadım zaten son 8 maçımda hep hile geldi vurduğum adam sayısı 8 maçta 30'u geçmez toplamda FACEIT ve mm demolarımı desteğe gönderdim. Overwatch bandan sonra VAC bana neden dönüştü onu anlamadım. Şimdi kesin hile kullanmıştır diyenler vardır hile kullanıcak olsam neden 2000 TL üstü envanter yapayım.

Benimki Overwatch bandan sonra VAC bana dönüştü anlayamadım zaten son 8 maçımda hep hile geldi vurduğum adam sayısı 8 maçta 30'u geçmez toplamda FACEIT ve mm demolarımı desteğe gönderdim. Overwatch bandan sonra VAC bana neden dönüştü onu anlamadım. Şimdi kesin hile kullanmıştır diyenler vardır hile kullanıcak olsam neden 2000 TL üstü envanter yapayım.
Hocam o kitleyi takmayın tek bildikleri bu tarz konulara "haha kolsuz" diyip kanser etmek.

At bakalım faceit hesabını 2 kere overwatch ban yiyen adamın faceit hesabı nasıl oluyormuş görelim. Nickini falan neden gizledin zaten ban yemişsin gizlisi saklısı kalmamış.

Overwatch banının VAC'a dönüşmesi çok normal bir şey. Çünkü Overwatch bir VAC türü yani. Valve'in bir anti hile sistemi. VAC'a dönüşmesi gayet normal. Banın kalkma şansı azalma gibi bir durum söz konusu değil. Hem daha önce de banlanmışsınız ama bıçağınız falan da var. Hile misiniz değil misiniz anlayamadım. Eğer gerçekten haksız yere atılmışsa umarım açarlar.
At bakalım faceit hesabını 2 kere overwatch ban yiyen adamın faceit hesabı nasıl oluyormuş görelim. Nickini falan neden gizledin zaten ban yemişsin gizlisi saklısı kalmamış.
FaceIT hesabını falan at gibi emrivaki konuşuyorsun?

Yeni konular

Geri
Yukarı