Tekrar tekrar bitirilen oyunlar

Parti Şapkası

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Benim her yıl tekrar tekrar başlayıp bitirdiğim ve bir sapık gibi sevdiğim Crysis serisi var. Onun dışında şimdiye kadar Skyrim'de onlarca karakter açıp farklı farklı karakter yapılandırmaları denemişimdir. Gerçi bu bitirmek sayılmaz ama tekrarlanan başlangıçlardan sayılabilir. Çünkü sonuçta Skyrim bitiyor mu emin değilim. Yıllardır oynamama ve yüzlerce görev yapmama rağmen geçen sene ilk defa denk geldiğim bir görev bile oldu. Her şeyini bildiğinizi sandığınız bir oyunda yeni bir şeye denk gelmenin mutluluğu paha biçilemez. 😌 Her yıl kar yağdığı zamanlarda başlayıp 2-3 ay oynadığım bir oyun olan Skyrim için bu yıl malesef bu gelenek bozulacak çünkü pek kar yağmadığını söylenen bir yere taşındık. Saçma ve komik gibi bir durum ama yinede bir açıdan üzüntü verici. Konudan konuya atladığım için kusura bakmayın. 😄

"Hey, you. You're finally awake."

Hollow Knight.
Mr. Mushroom ending yapmak için ve kendime işkence etmeyi sevdiğim için tekrar Final Boss'u keseceğim.
Neden?
Çünkü oyun bağlıyor. Birden fazla sonu var. Başarım kasmak çok eğlenceli.

TF2.
Lol illeti yüzünden pek bakmadığım, ama baktığım zamanlarda oyunda çok eğlendiğim söylenebilir.
İnternet bi gelsin, 2000+ saate kadar sıkılmam.

GoW 4
Daha oynamadığım ancak bilgisayarıma hediye olarak gelen hazine.
Hikaye modu güzel gözüküyor, göreceğiz.

AoE
Diğer hediye oyunu. Ancak sorun ne tahmin edin, oyun mağazada yok. Belli bir süre sonra "Tüm İçeriğiniz" kısmı temizlendiği ve yeni konu açmak istemediğim için büyük ihtimal oynayamayacağım.

Silksong'u bekliyoruz, servet dökmeye hazırım 😀
(Not: Team Cherry ajanı değilim 😀)
Pardon bitirilen yazıyormuş. Saran oyunlar zannettim.
Siz TF2'yi boşverin.

Benim her yıl tekrar tekrar başlayıp bitirdiğim ve bir sapık gibi sevdiğim Crysis serisi var. Onun dışında şimdiye kadar Skyrim'de onlarca karakter açıp farklı farklı karakter yapılandırmaları denemişimdir. Gerçi bu bitirmek sayılmaz ama tekrarlanan başlangıçlardan sayılabilir. Çünkü sonuçta Skyrim bitiyor mu emin değilim. Yıllardır oynamama ve yüzlerce görev yapmama rağmen geçen sene ilk defa denk geldiğim bir görev bile oldu. Her şeyini bildiğinizi sandığınız bir oyunda yeni bir şeye denk gelmenin mutluluğu paha biçilemez. 😌 Her yıl kar yağdığı zamanlarda başlayıp 2-3 ay oynadığım bir oyun olan Skyrim için bu yıl malesef bu gelenek bozulacak çünkü pek kar yağmadığını söylenen bir yere taşındık. Saçma ve komik gibi bir durum ama yinede bir açıdan üzüntü verici. Konudan konuya atladığım için kusura bakmayın. 😄
Earn to Die 2. 23 kere bitirdim oyunu.

Call of Duty Modern Warfare 1,2,3

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı