Tekrar Windows 10'a geçmek

Kalopsy

Picopat
Yer
Tacikistan,Kulyab
Ben dün Windows 10'dan Windows 8.1'e geçtim ve internete bağlanamama gibi birçok sorundan dolayı tekrar Windows 10'a geçmek istiyorum. Windows.old dosyam var nasıl yapılır bir türlü bulamadım. Yardımcı olur musunuz?

ygtefrs

Picopat
Evet şu an iki diskte de 80 GB boş yer var D diskine yedeklemiştim fotoğrsf vs yi o D dsikindekini mi sileyim yoksa windows.oldumu sileyim.
Yedeğin var ise harika. C: diskini bellek ile boot ederken biçimlendir Windowsu da oraya kur.

ygtefrs

Picopat
KS
Kalopsy

Kalopsy

Picopat
Yer
Tacikistan,Kulyab

ygtefrs

Picopat

ygtefrs

Picopat
Arkadaşlar çok teşekkürler Ethernet kablosuyla bağladım internete indirdim ve şu an kuruyorum tekrardan çok teşekkürler.
Önemli değil, kolay gelsin 🙂🙂

KS
Kalopsy

Kalopsy

Picopat
Yer
Tacikistan,Kulyab
Önemli değil, kolay gelsin 🙂🙂

Şimdi tek bir sorunum kaldı o da alan sorunu şu an pek onem oluşturmuyor ama ileride oluşturacaktır iki disk te 500GB ve ikisinde de 80 GB boş alan var ben şimdi C sürücüsündeki windows.old mu yoksa D sürücüsündeki yedek resimleri mi sileyim.(Resimler 270 GB)

ygtefrs

Picopat
Şimdi tek bir sorunum kaldı o da alan sorunu şu an pek onem oluşturmuyor ama ileride oluşturacaktır iki disk te 500GB ve ikisinde de 80 GB boş alan var ben şimdi C sürücüsündeki windows.old mu yoksa D sürücüsündeki yedek resimleri mi sileyim.(Resimler 270 GB)
D: diskinde sana gereken şeyler dursun onları elleme C: diskindeki herşey gidecek biçimlendirince, haa bu arada boot ederken win10 kurulum ekranında biçimlendirme seçeneği var ordan yapacaksın bilgisayarım bölümüne gidip silmeyeceksin.

Yeni konular

Yukarı