Telefon için 6.1 inch yeterli mi?

Merhaba, Samsung A52s kullanıyorum. 6.5 inch büyüklüğüne sahip. iPhone 14 Pro alacağım. 6.1 boyuta sahip bu boyuta alışabilir miyim?
6.1 yeterli midir? Pro Max ise 6.7 hem ağır hem de büyük bir telefon onu tercih etmek istemiyorum ama denemediğimden bilmiyorum, düşüncelerinizi merak ediyorum.

Kendim 14 Pro kullanıyorum. Boyut olarak ideal ama 14 Pro Max kadar olmasa da 14 Pro da ağır bir cihaz.

Merhaba, Samsung A52s kullanıyorum. 6.5 inch büyüklüğüne sahip. iPhone 14 Pro alacağım. 6.1 boyuta sahip bu boyuta alışabilir miyim?
6.1 yeterli midir? Pro Max ise 6.7 hem ağır hem de büyük bir telefon onu tercih etmek istemiyorum ama denemediğimden bilmiyorum, düşüncelerinizi merak ediyorum.
6.1 inç bence büyük bile sayılır, gayet yeterli hocam.

Bunu düşünmeyin. Bence bir süre sonra alışıyor insan. Ben S7 kullanıyordum. A34 aldım. Şimdi S7 ufak geliyor artık.

14 pro Max tavsiye ederim boyutuna ve ağırlığına 2-3 güne alışırsın diğer telefonlar aşırı küçük gelmeye başlıyor.

6.1 gayet iyi bir boyut. 6.55" kullanan birisi olarak cihazı tek elle kullanmakta zorlanıyorum, 6.1" olmasını yeğlerdim.

Kullanım çok önemli. Video, dizi-film izleme, çoklu pencere gibi şeyler için 6.6 inch ve üzeri daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı