Telefon için antivirüs önerisi

Kaspersky bence telefonda çok kötü.

Telefonda virüs olup olmadığını anlayabileceğim bir antivirüs önerisi istiyorum.

Dr. Web Security Space en iyisi diyebilirim kullandığım süreye göre. Sevmedim diyorsan AVG, Avast (PC'de kötüler ama mobilde iyiler) ücretli olarak ESET. BitDefender.

Telefonda virüs olup olmadığını anlayabileceğim bir antivirüs önerisi istiyorum.

Bu arada Dr. Web ücretsiz sürümünde sadece virüs koruması sağlıyor, hem hafif hem güçlü. Security Space indirdiğinizde para verirseniz daha fazla özelliğe sahip oluyorsunuz ancak ücretsiz Olarak'da kullanabiliyorsunuz. Ücretsiz kullanırsanız sadece virüs koruması özelliğine sahip olabiliyorsunuz. Daha fazla özellik olsun diyorsanız AVG veya Avast. Aralarında neredeyse hiçbir fark yok.

Dr. Web'e güvenmiyorsan Avast veya AVG. Bazen saçma sapan bildirimler gönderirler ama güzel koruma sağlıyorlar.

Son düzenleme:
Kaspersky bence telefonda çok kötü.

Dr. Web Security space en iyisi diyebilirim kullandığım süreye göre. Sevmedim diyorsan AVG, Avast (PC'de kötüler ama mobilde iyiler) ücretli olarak ESET. BitDefender.

Bu arada dr. Web ücretsiz sürümünde sadece virüs koruması sağlıyor, hem hafif hem güçlü. Security space indirdiğinizde para verirseniz daha fazla özelliğe sahip oluyorsunuz ancak ücretsiz Olarak'da kullanabiliyorsunuz. Ücretsiz kullanırsanız sadece virüs koruması özelliğine sahip olabiliyorsunuz. Daha fazla özellik olsun diyorsanız AVG veya Avast. Aralarında neredeyse hiçbir fark yok.

Dr. Web'e güvenmiyorsan Avast veya AVG. Bazen saçma sapan bildirimler gönderirler ama güzel koruma sağlıyorlar.

Dr. Wep kötü.

Bu antivirüs yerine geçer mi?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240329_002630_Device care.jpg
    Screenshot_20240329_002630_Device care.jpg
    39,9 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı