Telefon için oyun önerisi

Alonxe

Centipat
Yer
İzmir-görece
Daha fazla  
Meslek
öğrenciyim abi
Merhaba telefonda oynamak için oyun tavsiyesi istiyorum grafik ve fizik benim için önemli. Ayrıca telefonum çok güçlü bir telefon. Piyasadaki her oyunu rahatlıkla oynatabilir. Önerilerinizi bekliyorum, iyi günler. (Telefon: Samsung Galaxy A52).

Merhaba telefonda oynamak için oyun tavsiyesi istiyorum grafik ve fizik benim için önemli. Ayrıca telefonum çok güçlü bir telefon. Piyasadaki her oyunu rahatlıkla oynatabilir. Önerilerinizi bekliyorum, iyi günler.

PlayStation 2 emulator var onda PS2 oyunları oynayabilirsiniz bende var PSP emulator de var God of War oynuyorum telefondan tabii ki eski oyunları ama gene de mobil için iyidir fotoğraf atayım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-12-28-12-09-03-864_org.ppsspp.ppsspp.jpg
    Screenshot_2022-12-28-12-09-03-864_org.ppsspp.ppsspp.jpg
    170,2 KB · Görüntüleme: 87
Play Store de var mı?

Evet var uygulama adı PPSSPP indiriyorsunuz sonra bu videoyu izleyip oyun kurulumu öğrenebilirsiniz
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ama benim atacağım siteden indirin PSP oyunlarını güvenilir Playstation Portable (PSP ) Games | ROMs Games PS2 emulatorun adıda aethersx2 onu da gene aynı siteden PSP'ye kurdunuz gibi PS2 dosyasının içine kuracaksınız Playstation 2 (PS2 ) Games | ROMs Games

Tabletten strateji oyunları oynuyorum. Call of Dragons ve Raid Shadow Legend diye, MMORPG tarzı istersende Diablo İmmortal var P2W ama oynanıyor yada Genshin İmpact güzel oyunlardır. Sadece tablette tavsiye edebileceğim World Of Goo var. Apk olarak indiriliyor sadece

Geri
Yukarı