Telefon modeliniz nedir?

• Konuyu başlatan bec0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 128
  • Görüntüleme 7B
Aranızda en kötü telefonu kullanan üye ben olabilirim. En kötü olmasa bile en kötülerinden birisi.

Vestel Venüs E3

Hissediyorum, yerli telefon düşmanları geliyor... Vestel düşmanları geliyor... "Bu paraya Xiaomi alırsın" diyenler geliyor...

Son düzenleme:
Aranızda en kötü telefonu kullanan üye ben olabilirim. En kötü olmasa bile en kötülerinden birisi.

Vestel Venüs E3

Hissediyorum, yerli telefon düşmanları geliyor... Vestel düşmanları geliyor... "Bu paraya Xiaomi alırsın"cılar geliyor...
Alirsincilar geliyor🤣🤣

Ben Samsung Galaxy A5 2016 kullanıyorum ama yakin bir süre icinde iPhone SE adli cihaza geçeceğim. Peki ya siz?

Arkadaşlar S20+ almayı düşünüyordum. Fakat araştırırken ısınma sorunları vs gördüm. Özellikle kamera açınca çok ısınıyormuş kamerayı kapatıyormuş. Oyun falan oynayanlar da çok ısındı diyip kapanıyor diyorlar. Böyle bir problemle karşılaştınız mı?
Hayır kanka bana birde yanında kulaklık verdiler yüksek tasaruf modunda kullan oyun oynarken 9 saat falan götürüyor yani test ettim. Brawl stars,Asphalt 9,Pubg Mobile,Fortnite,Call of Duty,Minecraft gibi oyunlarda hiç kasma ve ısınma problemi görmedim.Gönül rahatlıyla s20+ veya s20 ultra alabilirsin

Arkadaşlar S20+ almayı düşünüyordum. Fakat araştırırken ısınma sorunları vs gördüm. Özellikle kamera açınca çok ısınıyormuş kamerayı kapatıyormuş. Oyun falan oynayanlar da çok ısındı diyip kapanıyor diyorlar. Böyle bir problemle karşılaştınız mı?
Kanka ama S20+ internetten sipariş vereceksen kalmamış galiba bütçen 9.000 üstü ise ultrayı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı