Telefon mu yoksa bilgisayar mı daha mantıklı?

Selamlar gençler, umarım keyifler iyidir. Benim 9750 TL gibi bir bütçem var ve bu bütçe ile ya; Samsung'un A72 modelini alacağım ya da i5 9400F + GTX 1660 + 16 GB RAM'e sahip olan bir sistem alacağım. 7. sınıfım, oyun oynamayı aşırı severim, arkadaşlarım ile oyun oynarken kasmadan sesli konuşmayı çok isterim. (hiç nasip olmadı ama neyse) bir de arada sırada resim çekmeyi severim ama kaliteli resim ve bunun yanı sıra montaj yapmayı çok severim. (profesyonel montaj) sizce hangisini almam daha mantıklı olur?

Bu da sorumu tabii ki bilgisayar.

Bilgisayar al ama o sistemi almanı tavsiye etmem. İstersen bütçeni belirtip sistem tavsiye konusu açabilirsin.

Ben senin yaşındayken bilgisayarımı sadece hafta sonları kullanabiliyordum hafta içi telefon oynuyordum gayet zevkliydi ama sıkabilir bir yerden sonra şu an bilgisayar oynuyorum sürekli eğer bilgisayar oyunlarının tadını bir kere alırsan bir daha mobil oyun oynamak istemezsin şu an ben ne zaman telefondan oyun açmak istesem sevmeyip sıkılıyorum bilgisayar daha zevkli ama bağımlılıkta yapabilir ama tabii ki bilgisayarın zevki çok başka.

Yeni konular

Geri
Yukarı