Telefon mu almak yoksa bilgisayar mı almak daha mantıklı?

Hocam bende aslında T7 düşünüyorum direkt olarak monstermı alınmamalı yoksa Abra serisinden mi bahsediyorsunuz?

Ben kişisel tercihim Monster alınmaz. Ama Tulpar serisi tabii ki Abra serisine göre çok daha iyiler. Monster alınacaksa Tulpar serisi alınması gerekiyor. Abra serisi üzer.

30k ya kadar bir öneriniz var mıdır hocam ben monstera alternatif olarak MSI katana ya da ASUS TUF düşünmüştüm.

Şöyle modeller var ama soğumtası, performansı nasıl bilmiyorum.

ASUS TUF Ve MSI'da 30k bandında 3060 bulabiliyosunuz. Ama Lenovo, Acer gibi markalara bakarsanız 3070 modelleri alabilirsiniz o fiyata.

3070 8 GB VRAM olduğu içinde daha iyi olacaktır.

Günümüzde iletişim artık bilgisayar ilede sağlandığı için oyunlara eliniz bilgisayarda aşina ise kesinlikle bilgisayar. En azından benim tercihim.

Şöyle modeller var ama soğumtası, performansı nasıl bilmiyorum.

ASUS TUF ve MSI'da 30k bandında 3060 bulabiliyosunuz. Ama Lenovo, Acer gibi markalara bakarsanız 3070 modelleri alabilirsiniz o fiyata.

3070 8 GB VRAM olduğu içinde daha iyi olacaktır.

Acer Nitro düşünebilirim aslında ama Lenovo'ya bir türlü ısınamadım hocam. Vakit ayırdığınız için sağ olun.

30k ya kadar bir öneriniz var mıdır hocam ben monstera alternatif olarak MSI katana ya da ASUS TUF düşünmüştüm.
Acer Nitro veya ROG Strix G15 bakabilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar. Yakın bir zamanda elime bir miktar para geçecek. Bilgisayar veya telefon almayı istiyorum. Sizce ikisinden hangisini almalıyım, çok kararsızım ?

Kullandığım telefon;

iPhone 11 128 GB Kasım 2022'de ikinci el aldım. Ekranın LCD Olması üzüyor ve bataryasının daha iyi olmasını beklerdim. Birkaç yıla da güncelleme almayacak olması beni üzüyor. iPhone 13'e geçmeyi düşünüyorum.

Kullandığım bilgisayar;

Asus Vivobook Pro 17, Eylül 2022'de ikinci el aldım. Ekrna boyutu tam istediğim gibi, 17.3 İnç 1920x1080. Harman / Kardon da var. 8 GB RAM ve 250 GB NVMe M2 SSD Olması üzüyor. En yakın zamanda da 16 GB RAM ve 1 TB NVMe M2 SSD Yapmayı düşünüyorum. i7-8565U ve GTX 1050 Olması iyi bence. Oyun oynayan birisi değilim. Bilgisayara da çok bakan birisi değilim. Daha çok telefona bakarım. Bilgisayarın başına çok oturmam. Monster almak istiyorum. Tasarımı çok hoşuma gidiyor. Diğerlerini beğenmiyorum. RTX 3050 Almak istiyorum.

Alacağım bilgisayar;

Alacağım telefon;

Hocam günlük hayatta daha çok kullanıcağınız şey telefondur. Dediğiniz gibi Apple ip11 e desteğini kesti. Telefon almak daha mantıklı. Eğer pc alacaksanız hp victus servisine bakın derim.

Merhaba arkadaşlar. Yakın bir zamanda elime bir miktar para geçecek. Bilgisayar veya telefon almayı istiyorum. Sizce ikisinden hangisini almalıyım, çok kararsızım?

Kullandığım telefon;

iPhone 11 128 GB kasım 2022'de ikinci el aldım. Ekranın LCD olması üzüyor ve bataryasının daha iyi olmasını beklerdim. Birkaç yıla da güncelleme almayacak olması beni üzüyor. iPhone 13'e geçmeyi düşünüyorum.

Kullandığım bilgisayar;

ASUS Vivobook Pro 17, Eylül 2022'de ikinci el aldım. Ekrna boyutu tam istediğim gibi, 17.3 inç 1920X1080. harman / kardon da var. 8 GB RAM ve 250 GB NVMe M.2 SSD olması üzüyor. En yakın zamanda da 16 GB RAM ve 1 TB NVMe M.2 SSD yapmayı düşünüyorum. i7-8565U ve GTX 1050 olması iyi bence. Oyun oynayan birisi değilim. Bilgisayara da çok bakan birisi değilim. Daha çok telefona bakarım. Bilgisayarın başına çok oturmam. Monster almak istiyorum. Tasarımı çok hoşuma gidiyor. Diğerlerini beğenmiyorum. RTX 3050 almak istiyorum.

Alacağım bilgisayar;

Alacağım telefon;

Hocam öncelikle merhaba, Monster sakın ama sakın almayın alacaksanız ASUS Nitro 5'ti sanırım yanlış biliyor olabilirim maa oyun oynamiyorsan RTX 3050 istemenin bir manası yok benim elimde beş senelik telefon var ama oyun oynadığimdan dolayi bilisayar alacağım madem sen oyunla ilgilenmiyorsun almana gerek yok diye düşunuyorum telefon alabilirsin.

Geri
Yukarı