"Telefon numaranız için WhatsApp kayıt kodu daha önce talep edildi"

Jello The Bunny

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar,
Yakın zamanda -özellikle bugün- telefonuma bu mesaj geldikten sonra üzerinde New Jersey yazan tuhaf bir numaradan üst üste çağrılar alıyorum. Sanırım telefon numaram spam listesinde. Tuhaf çağrıları ve mesajları açmıyorum ama yine de WhatsApp koduma ulaşabilirler mi?
Ve numaramın nerelerde kullanıldığını nasıl kontrol edebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar,
Yakın zamanda -özellikle bugün- telefonuma bu mesaj geldikten sonra üzerinde New jersey yazan tuhaf bir numaradan üst üste çağrılar alıyorum. Sanırım telefon numaram spam listesinde. Tuhaf çağrıları ve mesajları açmıyorum ama yine de WhatsApp koduma ulaşabilirler mi?

Beni de 850'ler bıktırdı sürekli arıyorlar.

Arkadaşlar,
Yakın zamanda -özellikle bugün- telefonuma bu mesaj geldikten sonra üzerinde New Jersey yazan tuhaf bir numaradan üst üste çağrılar alıyorum. Sanırım telefon numaram spam listesinde. Tuhaf çağrıları ve mesajları açmıyorum ama yine de WhatsApp koduma ulaşabilirler mi?

Hocam hiç eskiden böyle oyunlarda taş hilesi, vb. şeylerde telefon numarası istiyorlar böyle şeylerde telefon numaranızı girdinimz mi?

Valla bir VR Chat oynarım, onda da telefon istiyor muydu hatırlamıyorum. Facebook'taki kayıtlı numaradan kaynaklanma ihtimali var mıdır?

Geri
Yukarı