Telefon önerisi

Bütçe
3500 civarı

yunusemresekeer

Hectopat
Herkese iyi akşamlar. Bende Xiaomi Mi A2 Lite var ilk zamanlar çok iyiydi son 6 7 aydır kasmalarıyla beni delirtmenin eşiğine getirdi. Yeni telefondan beklentim menü geçişlerinin hızlı olması bataryasının bir günü çıkarması ve multitasking yaparken sayfaları yenilememesi. Kamera oyun performansı vs önemli değil. Bana önerebileceğiniz telefonlar neler. Bütçe olsaydı iPhone alırdım ama maalesef bütçe 3.5 civarı. Teşekkür ederim.

Herkese iyi akşamlar. Bende Xiaomi Mi A2 Lite var ilk zamanlar çok iyiydi son 6 7 aydır kasmalarıyla beni delirtmenin eşiğine getirdi. Yeni telefondan beklentim menü geçişlerinin hızlı olması bataryasının bir günü çıkarması ve multitasking yaparken sayfaları yenilememesi. Kamera oyun performansı vs önemli değil. Bana önerebileceğiniz telefonlar neler. Bütçe olsaydı iPhone alırdım ama maalesef bütçe 3.5 civarı. Teşekkür ederim.
Android 10 kurulu sanırım hocam. Bende şu anda mi a2 lite kullanıyorum android 10 gerçekten berbat halde çözüm olarak oem kilidini açıp orjinal android 8.1 sürümünü kurmanızı şiddetle öneriyorum sonrasında isterseniz kilidi kapatabilirsiniz. Ben bu işlemi yaklaşık 1 ay önce yaptım ve android 8.1 de çiçek gibi oldu cihaz şu anda aşırı akıcı ve hızlı pil ömründe de 1 saat kadar artış yaşadım.

Android 10 hocam o güncellemeler geldikçe gitti telefon. Miss gibi telefondu. Dediğinizi deneyeceğim teşekkür ederim.
Bu kardeşimizin youtube kanalındaki 4 videoyu izleyerek 15 dk içerisinde sürümü düşürebilirsiniz hocam. Kendi sitesinde linkler mevcut tane tane anlatmış. Benim önerim 8.1 i kurmanız baya başarılı isterseniz android 9 da stabil bir sürüm var arkadaş ta belirtiyor onu da kurabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı