Telefon önerisi

Güncelleme: Galaxy A32 hâlâ düşündüklerimin arasında ama yeni cihazlar da buldum: Realme 8 Pro, Galaxy A22, Huawei P30 & P20 Pro. (NOT: Özellikle yeni huawei modellerinde google desteği olmadığı için önceki cihazlardan bakmaya karar verdim.)
Hocam bütçeniz tam olarak nedir? Samsung A52'ye bütçeniz yetiyorsa ben A52 öneririm. Birde kullanım amacınızı söylerseniz başka bir cihaz önerebiliriz belki. Günlük kullanım için mi bakıyorsunuz?

Güncelleme: Galaxy A32 hâlâ düşündüklerimin arasında ama yeni cihazlar da buldum: Realme 8 Pro, Galaxy A22, Huawei P30 & P20 Pro. (not: Özellikle yeni Huawei modellerinde Google desteği olmadığı için önceki cihazlardan bakmaya karar verdim.)

Söyledikleriniz içinden Realme 8 Pro haricinde alınmaz diyorum.

Tam bütçeniz nedir?
Ayrıca 3-5 yıl kullanmak istiyorsanız A32 ve A22 modelini unutun direk.
3.5 yılı bile zorlayamazlar büyük ihtimalle.

Güncelleme: Galaxy A32 hâlâ düşündüklerimin arasında ama yeni cihazlar da buldum: Realme 8 Pro, Galaxy A22, Huawei P30 & P20 Pro. (not: Özellikle yeni Huawei modellerinde Google desteği olmadığı için önceki cihazlardan bakmaya karar verdim.)

A22 ve P20 Pro alınmaz.
P30'un performansı, ekranı, malzeme kalitesi ve yazılımı genel olarak bu bütçede alacağınız cihazlardan iyi ancak biraz eski bir cihaz.
Sanırım 2.el alacaksınız ve 2.el de daha mantıklı cihazlar bulunabilir sanırım.

Realme 8 Pro ise güzel bir cihaz ancak bütçenin biraz üstünde çok daha iyi cihazlar bulunuyor.
Bunlardan birisi kesinlikle Samsung Galaxy A52.

P30'un performansı, ekranı, malzeme kalitesi ve yazılımı genel olarak bu bütçede alacağınız cihazlardan iyi ancak biraz eski bir cihaz.
Sanırım 2.el alacaksınız ve 2.el de daha mantıklı cihazlar bulunabilir sanırım.

Eğer en ucuz 7 bin 900 TL'ye bulabilirsem sıfır alacağım ama 2.el'e de bakacağım...

Eğer en ucuz 7 bin 900 TL'ye bulabilirsem sıfır alacağım ama 2.el'e de bakacağım...

Sakın hocam!
Sakın o cihaza 7000 vermeyin.
Bütçeniz ne kadar?

Çünkü P30 ile Realme 8 Pro arasında fiyat olarak dağlar kadar fark var.

5500 TL'ye S20 FE SD (Snapdragon versiyonu olmasına dikkat edin. İsterseniz link atın biz kontrol edelim) alıp rahatınıza bakın 8000 TL o cihaza vermeye değmez.

Hocam bütçeniz tam olarak nedir? Samsung A52'ye bütçeniz yetiyorsa ben A52 öneririm. Birde kullanım amacınızı söylerseniz başka bir cihaz önerebiliriz belki. Günlük kullanım için mi bakıyorsunuz?
Daha çok arama, mesaj, sosyal medya'da gezinme, fotoğraf çekme vs. olarak kullanıyorum. Bütçe sorun değil ama 8 bin'in üzerine fazla çıkmayacağım.

Geri
Yukarı