Telefon Önerisi

onatist

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar. Uzun zamandır yeni bir telefon almak için arayış içerisindeyim fakat ne alacağıma hala karar veremedim. Belki benim aradığım telefonun ne olduğunu bilen bir arkadaş vardır umuduyla buraya yazmaya karar verdim.
Benim telefondan beklentim öncelikle hem ana hem ön kamerasının olabildiğince iyi fotoğraf çekebilmesidir. Video kalitesi çokta mühim değil ancak ekstra olarak onunda iyi olması benim işime gelir. Çok oyun oynayan biri değilim. Android veya iOS fark etmez. Büyük telefon kesinlikle sevmiyorum. Telefonun 4.5-5 inç'ten büyük olmaması önemli. Bir de su geçirmez ve darbeye dayanıklı bir kasası varsa tadından yenmez tabii. Önceliklerim bunlardır efenim, eğer mevcutta böyle bir telefon bileniniz varsa çok memnun olacağım. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lenovo Vibe K5 Note önerebilirim. Özellikleri gayet güzel. Grafik işlemcisi ve ana işlemcisi (8 çekirdek) Cortex marka. Performansı gayet hoşuma gitti. Kamerası gayet güzel. Megapixele aldanmayın baya iyi çekim yapıyor. Batarya desek 3500mAh. Üstelik telefon 1000 TL civarı şuan.

Bütçeniz nedir ?
Duruma göre 2000TL'ye kadar çıkabilirim.

Lenovo Vibe K5 Note önerebilirim. Özellikleri gayet güzel. Grafik işlemcisi ve ana işlemcisi (8 çekirdek) Cortex marka. Performansı gayet hoşuma gitti. Kamerası gayet güzel. Megapixele aldanmayın baya iyi çekim yapıyor. Batarya desek 3500mAh. Üstelik telefon 1000 TL civarı şuan.
Öncelikle teşekkürler. Dediğiniz telefona baktım ancak 5.5 inç olması benim için telefonu imkansız kılıyor. Dediğim gibi 5 inç bile benim için büyük, 5.5 inç bir telefon kullanamam maalesef.

O zaman size SE öneririm çoğu sağlamlık testinde suya dayanıyor. Ayrıca A9 çip ile 6S ve 6S Plus performansında bir telefon
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
iPhone SE

O zaman size SE öneririm çoğu sağlamlık testinde suya dayanıyor. Ayrıca A9 çip ile 6S ve 6S Plus performansında bir telefon
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
iPhone SE
iPhone SE almayı düşünüyorum ancak fazlasıyla narin geliyor. Ayrıca ön kamerası pek yeterli değil gibi. O açıdan emin olamadım.

Tam olarak dediğiniz gibi bir cihaz olmamakla birlikte size Z5 Compact'ı ya da X Compact'ı önerebilirim.
Z5 Compact alacaktım ancak Türkiye'de sıfır olarak satan herhangi bir yer bulamadım. X Compact zaten henüz gelmedi sanırım Türkiye'ye.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı