Telefon olmadığı için utanmak

Artık arkadaşlarımla konuşmayacağım yarın okul var okulda bile onlarla konuşmayacağım doğru söylüyorsunuz onlardan bana hayır gelmez sırf telefonum olmadığı için sınıftaki arkadaşlarım benimle dalga geçiyor bana cahil geri zekalı diyorlar meslek lisesinde okuyorum okulun ortamı kötü sınıfımın ortamıda kötü.

İyi yapıyorsunuz maalesef şanssızsınız ama kafaya takmayın onlar gibi arkadaş olmaz olsun.

Arkadaşlarına telefonunun olmamasını kendi tercihin gibi gösterebilirsin. Mesela telefon kullanmayı tercih etmiyorum, ihtiyacım yok gibi. Ya da daha ileriye gidip bir ara X telefonunu almıştım ama bana hiçbir yarar getirmediğini görünce sattım gibi. WP grubuna ise bir süre para biriktirip sadece SMS'leri almanı sağlayacak bir tuşlu telefon alırsın. Bir tane de hat aldın mı PC'in varsa Android emülatör indirip oradan WP'ye giriş yapabilirsin.

İyi yapıyorsunuz maalesef şanssızsınız ama kafaya takmayın onlar gibi arkadaş olmaz olsun.

Doğru söylüyorsunuz onlar gibi arkadaş olmaz olsun.
Arkadaşlarına telefonunun olmamasını kendi tercihin gibi gösterebilirsin. Mesela telefon kullanmayı tercih etmiyorum, ihtiyacım yok gibi. Ya da daha ileriye gidip bir ara X telefonunu almıştım ama bana hiçbir yarar getirmediğini görünce sattım gibi. Wp grubuna ise bir süre para biriktirip sadece SMS'leri almanı sağlayacak bir tuşlu telefon alırsın. Bir tane de hat aldın mı PC'in varsa Android emülatör indirip oradan Wp'ye giriş yapabilirsin.

Bizim öğretmenler kimseye özel SMS atmıyorlar her şeyi wp grubundan yazıyorlar bilgisayarım var ama özellikleri çok düşük 2 GB RAM var emülatör kaldırmıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı