Telefon şakası yüzünden mahkemelik olur muyum?

Zaten köylüler? İnşallah mahkemeye de verirler inşallah ne cezan varsa da çekersin. Bıktık bu şımarık umursamaz nesilden. Ağzımı bozmamak için çok zorluyorum kendimi seviyene düşmemek için. Biz de ergen olduk bizim de kanımız kaynadı ama karakterimiz vardı çok şükür.
Kitabı ortadan okuyacağına git başından oku. Bu millet ne çekti ise bu bilmeden, bilmişliğinizden çekti.

Sizi terbiye edecek vakti bulamadı sanırım ebeveynleriniz. İnsanları rahatsız edip bundan keyif alacak kadar yüzsüz, köyde yaşadığı için insanları küçük görecek kadar sığ kafa yapısına sahipsiniz. Gizli numaradan aramanız bir şey değiştirmez mahkemeye verirlerse gsm şirketi mahkeme isteği doğrultusunda arayan numarayı ve kimlik bilgilerini mahkemeye gönderiyor. İnsanları taciz ettiğiniz de umarım bir ceza alırsınız.
Bencede, bir ceza alması en azından bir dahakine yapmamasını öğretir. Ha tabi gene öğrenmez ise, sorunludur arkadaş. Sonuna kadar katılıyorum size.

Arkadaşlar ben bizim sınıftaki bir çocugu arayıp 3 4 defa trolledim küfürlü ama yani ilk başta böyle arama falan dedi küsmedik falan. Ondan sonra anlaştık daha aramayacağım diye. Bugün kafede arkadaşlarla aradık. Annesi çıktı. Annesine küfür falan etmedik. Biz senin kayıp torununuz falan dedik. Kapttık. Sonra arkadaşım bana dedi ki babam yarın okula gelecekmiş falan. Gizli numaradan aradık. Zaten senin sesindi dedi. Orada sadece arkadaşım konuştu ama benim sesime benzetti herhalde. Bir de WhatsApp'den küfürlü mesaj yolladım. Bir sıkıntı olur mu? Mahkemelik durum gizli numaradan aradım sürekli yani sadece dedi babam okula gelecek. Mahkemeye verecek adam okula gelmez zaten diye düşünüyorum. WhatsApp'den mesajları da sildim.
Karakola bile gidersin😂 Yaşadımda söylüyorum.

Arkadaşlar ben bizim sınıftaki bir çocugu arayıp 3 4 defa trolledim küfürlü ama yani ilk başta böyle arama falan dedi küsmedik falan. Ondan sonra anlaştık daha aramayacağım diye. Bugün kafede arkadaşlarla aradık. Annesi çıktı. Annesine küfür falan etmedik. Biz senin kayıp torununuz falan dedik. Kapttık. Sonra arkadaşım bana dedi ki babam yarın okula gelecekmiş falan. Gizli numaradan aradık. Zaten senin sesindi dedi. Orada sadece arkadaşım konuştu ama benim sesime benzetti herhalde. Bir de WhatsApp'den küfürlü mesaj yolladım. Bir sıkıntı olur mu? Mahkemelik durum gizli numaradan aradım sürekli yani sadece dedi babam okula gelecek. Mahkemeye verecek adam okula gelmez zaten diye düşünüyorum. WhatsApp'den mesajları da sildim.
Hocam çocukmusunuz Allah aşkına amaç ne?

Evet olursunuz. Kaç yaşınızda ve kim, nerede olursanız olun küfürlü şakalar yapmayın ve kimseyle dalga geçmeyin, arkadaşlarınıza da izin vermeyin. Böyle yaparak sadece ahlakı bozuyor, yanlış örnek olup, gelecek nesillerden umutları bitiriyorsunuz. Yazık çok yazık ne ahlak ne terbiye kaldı.

Olayın sonucunu kendi de biliyor, yazılan her mesaja beni yargılama diye yanıt veriyor. Madem çok biliyorsun niye konu açıyorsun, diyelim bilmiyorsun niye her yazanla laf dalaşına giriyorsun? Adam eğer senin samimi arkadaşınsa artık gidip düzgünce konuşup özür mü dilersin yağlayıp ballar mısın orası sana kalmış ama o atarı buradakilere değil gazına geldiklerine yapacaksın.

Yaptım, hiçbir şey de olmadı 🤣🤣🤣🤣

Madem birçok kez mahkemeye çıktınız, madem hiç korkunuz yok, neden burada gelip eliniz titreyerek mahkemelik olur muyum diye soruyorsunuz?

Mahkemeye verdi, hiçbir korkum da yok ohhh.

Sizin gibi veletler her şeyi hak ediyor umarım dava ederler.

Ettiler, gram da korkmuyorum :)

Yeni konular

Geri
Yukarı