Telefon tavsiyesi

Bütçe
1800
Temiz bulabilirsem bakacağım.
Bu telefonların şarj süreleri iyi değil. Büyükannenizin işini göreceğini sanmıyorum. Mümkünse M serisinden bir telefon alsınlar. Ne olduğu fark etmez, hepsi performans anlamında büyükannenizi 5 sene götürür. Bataryasından dolayı M11 ya da M21'e bakmanızı öneririm.

Büyükannem için telefon bakıyorum. 10 yıldır falan tuşlu telefon kullanıyor ve sesin bozuk, kötü geldiğini fark ettim konuşurken. Telefon almaya karar verdim fakat pek bulamadım. Çok bir şey yapmayacak sadece aramalar için, bazen fotoğraf falan çeker o kadar. Yani aman aman bir telefon olmayacağı için 1.800 TL'ye kadar uygun F/P telefon önerirseniz sevinirim. Şarj kapasitesi ne kadar fazla olabilirse o kadar iyi.

Samsung'un m serisi piyasadaki en fazla kapasiteye sahip telefonlardan birisidir. Biraz incelerseniz sıfır M11 bulabilirsiniz.

Hocam öncelikle fiyatlara bakmadan şunu söyleyeyim. Yazılımı iyi olan ve neredeyse sorun çıkartmayacak bir telefon olmak zorunda.
Çünkü büyüklerimiz bizim gibi kullanamadığından hatalar onlar için çok daha baş ağrıtıcı olur.

MIUI 11-12 ile gelen modelleri, gm 20 Pro tarzı telefonları direkt eliyoruz yani.
2.el modeller ise güvenilirlik pek olmadığından baş ağrıtabilir.

Yani birçok modeli bu şekilde elediğimizde geriye marka olarak bu bütçede en iyi Samsung kalıyor.
(TCL 10l de güzel ancak bir One UI değil TCL UI) Samsung'un modellerine baktığımızda ise babaanneniz için en uygun cihaz konuda da birçok kez yazıldığı üzere M11 ve M.21, aradaki fiyat farkı ise aradaki donanım farkına göre çok düşük kalıyor. Eğer ki aradaki fiyat farkını karşılayabilecek durumdaysanız hiç düşünmeden M.21 alın derim. Eğer karşılayamam derseniz biraz daha düşük olan TCL 10l ve M11'e bakın.

İki telefon var aklımda 1. GM 20 1600 TL.
2. Xiaomi Redmi 8 1750-1800 TL civarı bunlara bak.
Eğer 2K yapabilir sen bütçeyi kesinlikle TCL 10L al.

Aklıma gelmiyor telefon. :D M11 yada GM20 Pro var ama bütçeyi artırıp TCL 10L almak daha iyi olur.

Hocam öncelikle fiyatlara bakmadan şunu söyleyeyim. Yazılımı iyi olan ve neredeyse sorun çıkartmayacak bir telefon olmak zorunda.
Çünkü büyüklerimiz bizim gibi kullanamadığından hatalar onlar için çok daha baş ağrıtıcı olur.

MIUI 11-12 ile gelen modelleri, gm 20 Pro tarzı telefonları direkt eliyoruz yani.
2.el modeller ise güvenilirlik pek olmadığından baş ağrıtabilir.

Yani birçok modeli bu şekilde elediğimizde geriye marka olarak bu bütçede en iyi Samsung kalıyor.
(TCL 10l de güzel ancak bir One UI değil TCL UI) Samsung'un modellerine baktığımızda ise babaanneniz için en uygun cihaz konuda da birçok kez yazıldığı üzere M11 ve M.21, aradaki fiyat farkı ise aradaki donanım farkına göre çok düşük kalıyor. Eğer ki aradaki fiyat farkını karşılayabilecek durumdaysanız hiç düşünmeden M.21 alın derim. Eğer karşılayamam derseniz biraz daha düşük olan TCL 10l ve M11'e bakın.
Samsung'un m serisi piyasadaki en fazla kapasiteye sahip telefonlardan birisidir. Biraz incelerseniz sıfır M11 bulabilirsiniz.
Tavsiyeleriniz için teşekkürler. Biraz bakındım ve bu telefonu buldum. Bu cihaz hakkındaki düşünceleriniz nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı