Telefon tavsiyesi

Bütçe
1800

Hocam MIUI 11 ile gelen cihaz az çok yene kabul edilebilir ama MIUI 12 babaanneniz için çok kötü olur. ROM atılırsa ancak o zaman kullanılabilir.

Ne gibi sorunlar çıkarır peki?

Hocam birçok sorun, hata diyelim. Açıkçası bu sorunları yaşamayan da birçok kullanıcı var ama onlardan daha fazlası yaşayanlar kesinlikle. Aralarında bende varım ve gerçekten küçük hatalardan çok, büyük hatalarda yaşanabiliyor.(%100 emin olduğum desen şifresini kabul etmedi diye bütün verilerimi silmek zorunda kalmak yaşadığım en büyük 1. hataydı. İkincisi ise mikrofonun kafasına göre çalışıyor olması. Bazı programlarda düzgün bazı programlarda ise kesik kesik kayıt yapıyordu. Kulaklık takarak çözdüm ama sürekli yanımda kulaklık gezdirmekte sinir bozucu. Bu hata yüzünden telefonu satacaktık)

Hocam birçok sorun, hata diyelim. Açıkçası bu sorunları yaşamayan da birçok kullanıcı var ama onlardan daha fazlası yaşayanlar kesinlikle. Aralarında bende varım ve gerçekten küçük hatalardan çok, büyük hatalarda yaşanabiliyor.(%100 emin olduğum desen şifresini kabul etmedi diye bütün verilerimi silmek zorunda kalmak yaşadığım en büyük 1. hataydı. İkincisi ise mikrofonun kafasına göre çalışıyor olması. Bazı programlarda düzgün bazı programlarda ise kesik kesik kayıt yapıyordu. Kulaklık takarak çözdüm ama sürekli yanımda kulaklık gezdirmekte sinir bozucu. Bu hata yüzünden telefonu satacaktık)
Anladım. Çok teşekkürler. Yani M21 ve M11 bu durumda en iyi seçenekler oluyor anladığım kadarıyla. Değil mi?

Arkadaş telefonun alo demek için kullanılacağını yazmış, TCL 10L önerenler olmuş. Güzel bir telefon ancak arkadaşın büyükannesinin kullanımı için uygun mu sizce? Bütçeniz ve kullanım amacına en uygun telefon M11 hocam, 1900-2000 TL civarlarında. Ama bütçe yükselirse şiddetle M21 tavsiye ederim. Kaliteli ekranı, büyük bataryası, basit arayüzü ile asla pişman etmeyecektir.

Hocam şahsen ben de şu an MIUI 12.0.6 kullanıyorum ve inanılmaz memnunum. Daha bir hata ile bile karşılaşmadım. Müthiş bende. İyi ki almışım diyorum.
Anladım. Çok teşekkürler. Yani M21 ve M11 bu durumda en iyi seçenekler oluyor anladığım kadarıyla. Değil mi?
Evet zaten büyükanneniz için alacağınız için yok oyun performansı yok çok iyi kamera gibi derdi olmadığı için alabilirsiniz. Hem ona da sürpriz olur. M11 veya 21 alabilirsiniz.

Geri
Yukarı