Telefoncu telefonu değiştirir mi?

720350

Picopat
iPhone 6 marka telefon aldım 5 ay oluyor alalı. 20 gün önce telefonun şebekesi gitti götürdük telefoncuya IMEI kaydı yok IMEI'li gitmiş bu telefonun dedi sonra adam baktı uğraştı telefonla telefona yeni IMEI attım 15 gün içinde şebekesi gelir dedi dün 15 gün doldu bugün 16.gün oldu hala şebeke yok. Ben bu telefonu pazartesi günü telefoncuya götürüp başka Android işletim sistemli bir telefonla değiştirmek istiyorum. Evde 2 tane eski tuşlu telefon da var onları da götürüp üstüne koysam sizce telefoncu telefonumu değiştirir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen telefonu ilk aldığın zaman yani 5 ay önce o zamanlar şebeke var mıydı? Bence size yurt dışı bir model satılmış.

Evet o zamanlar şebeke vardı 20 gün önceye kadar da vardı sonra birden gitti cihaz yurtdışıymıs dediğiniz gibi ben pazartesi günü dershanedeyim akşama kadar mezun senem bu yıl dershaneye gidiyorum yoğunum benim yerime babam telefonu götürecek acaba değiştirir mi Android bir telefonla değiştirmek istiyorum Xiaomi'ya da Huawei'ya da Samsung gibi telefonlarla değiştirir mi acaba?

Evet o zamanlar şebeke vardı 20 gün önceye kadar da vardı sonra birden gitti cihaz yurtdışıymıs dediğiniz gibi ben pazartesi günü dershanedeyim akşama kadar mezun senem bu yıl dershaneye gidiyorum yoğunum benim yerime babam telefonu götürecek acaba değiştirir mi Android bir telefonla değiştirmek istiyorum Xiaomi'ya da Huawei'ya da Samsung gibi telefonlarla değiştirir mi acaba?
Değişir herhalde bilemem üzerine para isteyebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı