Telefoncuya verilen telefon kayboldu

Karakurt5877

Hectopat
Makaleler
1
Telefonun ekranında sıkıntı vardı. Tamir için telefoncuya verdik ve adam ekranın şu an elinde olmadığını 1-2 ay sonra geleceğini söyledi. Annem de telefonu telefoncuya verdi ve 2 ay sora gittik ama adam telefonu bulamadı. 3gün boyuna peşine düştük ama yine bulamadı. Durumu babama söyledim. O da "Telefonu ekran geldikten sonra verseydiniz. Orada bir sürü telefon var kayıp olmuştur. Bulunmaz daha o." dedi. Bu arada telefoncu babamın yakın arkadaşı.

Son düzenleme:
Telefonu telefoncuya verdiğinize dair bir kanıt var mı? Yok ise yasal yollara başvuramazsınız. Ancak telefonum kayboldu diye karakola gidebilirsiniz.

Zaten telefonu vermemizin sebebi. Babamın yakın arkadaşı olması. Telefonu ben değil annem verdi bu arada.

Telefonu telefoncuya verdiğinize dair bir kanıt var mı? Yok ise yasal yollara başvuramazsınız. Ancak telefonum kayboldu diye karakola gidebilirsiniz.
Anneme sordum ama maalesef verirken fiş , belge gibi bir şey vermemiş.

Telefonu teslim ettiginiz kisi sorumluluk zaten kabul etmiş oluyor, telefonun para iadesini veya muadili ile degisimini isteyin.

Aldığına dair herhangi bir belge vermedi ama telefonu alıp kayıp ettiğini kabul ediyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı