Vatan'dan telefon üzerinden sipariş verilen PSU iadesi

hakyemehellyeah

Kilopat

Vatan'dan bu PSU'yu satın almıştım sistemimde kullanmak için, açıkçası bu PSU markasına şu anda güvenmediğim için ve 4 yıllık bir PSU olduğu için geri vermek istiyorum. Full modüler olup olmadığı bile yazmıyor.

Nasıl bir yol izlemeliyim? 14 günlük bana verilen süre bayağı bir azaldı. Para iadesi istiyorum.
Ürünün kolisini bile açmadım.

Ürünün kolisini açmadığınız çok iyi olmuş direk öyle kargoya götürüp verin. Kutuyu bile açmadığınız için iadeyi kabul etmeme gibi bir durumla karşılaşmazsınız.

Marka güvenilir. XCalibre modelini 6 senedir kullanıyorum hiçbir sorunu yok. Gold ve 80+ 750W olması da gayet iyi. 12 V kanalından 750W'nin 750'sini de verebiliyor iyi bir PSU sayılır. İade etmesen de olur. Ama sen bilirsin.

Vatan'dan bu PSU'yu satın almıştım sistemimde kullanmak için, açıkçası bu PSU markasına şu anda güvenmediğim için ve 4 yıllık bir PSU olduğu için geri vermek istiyorum. Full modüler olup olmadığı bile yazmıyor.

Nasıl bir yol izlemeliyim? 14 günlük bana verilen süre bayağı bir azaldı. Para iadesi istiyorum.
Ürünün kolisini bile açmadım.
Faturan ile vatana gitmen en sağlıklısı olur.

Faturan ile vatana gitmen en sağlıklısı olur.
Vatana gittiğimde hiçbir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin satın almış olduğum ürünü iade etme hakkım devam ediyor mu ?
Marka güvenilir. XCalibre modelini 6 senedir kullanıyorum hiçbir sorunu yok. Gold ve 80+ 750W olması da gayet iyi. 12 V kanalından 750W'nin 750'sini de verebiliyor iyi bir PSU sayılır. İade etmesen de olur. Ama sen bilirsin.
Açıkçası bu model hakkında hiç bir bilgi bulamadım. Almışken iyi bir psu alayım diyorum. İnternet'de bir tane bile bilgiye ulaşamıyorsunuz. Emin olamadım. Sistemim hakkında bir sürü soru var aklımda..
Ürünün kolisini açmadığınız çok iyi olmuş direk öyle kargoya götürüp verin. Kutuyu bile açmadığınız için iadeyi kabul etmeme gibi bir durumla karşılaşmazsınız.
Kargoya ürünü verdiğim zaman geçen sürede 14günlük süre aşılırsa iade hakkım iptal oluyor mu ?

Yeni konular

Geri
Yukarı