Telefonda madencilik (günde 20TL)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

alprn001

Femtopat
Daha fazla  
Keşfettiğim uygulamanın adı rminer yaptıkları açıklamalara göre ücretsiz elektrik sağlıyorlarmış ve yeterli üye sayısına ulaştılarında satışa başlıycakcaklarmış günde 0.70krş veriyor ve çekebilmek için 0.01 ETH yani 130TL olması lazım (ETH değeri sürekli değişiyor) kısaca uzun süre uğraşmak lazım veyda 75TL verip 2 katına çıkartabiliyorsun her 75TL verdiğinde bir fazla kazanıyorsun ve zararını çıkarmak için yine uzun süre biriktirmek lazım fakat ben referans yöntemi ile 500'den fazla kullanıcı çektim (her gelen kişi başına 5 coin 75 coine 1 hasrahte alabiliyorsun) 35 üretici oldu günde 20TL'den daha fazla kazanç sağlıyor sizce ne kadar güvenilir daha önce para çeken oldu mu? (telefonunuzu kullanmıyor bu
Lut madenciliği yapıyor)

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210223_205451_com.gpucloudmining.jpg
    Screenshot_20210223_205451_com.gpucloudmining.jpg
    60,4 KB · Görüntüleme: 142
Bu doğruysa ben bilgisayarı kapatıp telefona geçeyim. Bilgisayarı boşuna mı açık tutup günde 20-30 TL kazıyorum şimdi?

Gerçekten ödeme yapıyor mu? Hiç yoktan iyidir, buradan aldığım para ile kripto alırım.
Hocam bence sadece reklam yani yalan Instagram sayfaları bunun reklamı ile dolu ben inanmıyorum ödeyeceklerine.

Ponzi
Önden giden karlı çıkar, arkadan gelen içerde kalır. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı