Telefonda madencilik (günde 20TL)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Zamanında Türkiye mining diye bir site vardı. Meraklısıysanız gidip araştırın. Sonları aynı olacak. Aynı yalanlar(elektrik bedava) aynı sistemler.

Turkiyemining diye bir oluşum vardı duydunuz mu hiç? Bir araştırın.

Evet ilk birkaç ay yatırım yapanlara vaad ettikleri miktarları verecekler. İsimleri yeteri kadar duyulunca güzel bir bonuslu kampanya yapacaklar. Vurgunu yapıp gidecekler.

Çektikten sonra verginizi ödeyecekseniz sıkıntı olmaz. Çok yüksek bir miktardan aşağısını çektirmiyordur zaten.

Ekleme; çoğu arkadaşın dediği gibi telefonunuza RTX 3090 takılı değil ise günde 20 TL pek mantıklı değil.

Vallahi benim J2 YouTube'ye zor giriyor. Günlük bana bir getirisi olacağıni hiç sanmıyorum.

Uçan yalan, mümkün değil o kadar veremez. Kocaman 3600X için bile net kar 1.5 lira gösteriyor mining siteleri, Snapdragon 865 Plus kullansan bile 30 kuruş ancak çıkartırsın. Koca bir yalan. Telefondan mining diye bir şey yok, GTX 980'in bile miningde işe yaramadığı bir dönemdeyiz.

Hocam tosuncuk gibi olmasın sonra. İlk gelenler hafiften karlı sonrakiler batışta.

Elektiriğin kw fiyatı 80 kr olmuş kimse bedavaya yapmaz bu işi. Forumda referans paylaşmak yasak mı ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı