Telefonda Trendyol uygulaması oturum açma sorunu

TeknoLee

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, son günlerde telefonumda ilginç bir sorun yaşıyorum. Bazı site ve uygulamalarda oturum açamıyorum. Örneğin Trendyol'a giriyorum. Normalde oturumum hep açıktır. Siparişlerimi görmek için "sepetim" kısmına basıyorum. İlginç bir şekilde giriş yapın diyor. Mail'imi şifremi giriyorum, oturum açılıyor ama birkaç saniye sonra beni hemen giriş yapma sekmesine geri atıyor. Kaç kez denersem deneyeyim hep böyle oluyor. Diğer bazı uygulamalarda da aynı sorunu yaşıyorum. Trendyol'a başka telefondan girince bu sorunu yaşamıyorum. Sizce bunun sebebi nedir? Telefonumda ne sıkıntı olabilir?
Yardımcı olacak arkadaş yok mu?

Son düzenleme:
YouTube veya Google mail gibi uygulamalarda da aynı sorun var mı?
Hayır hocam onlarda bir sorun yok. Sorun bazı uygulamalarda ve bir de Trendyol'a Google Chrome'dan geçmeye çalışınca oluyor. Mesela Hepsiburada'ya Chrome'dan giriş yapabiliyorum ama Trendyol'a yapamıyorum. Beni hemen geri atıyor.
Bu arada başlık yanlış yazılmış. Sorun Trendyol uygulamasında olmuyor. Sorun Trendyol'a Google Chrome'dan girmeye çalışınca oluyor.

Telefondan giriyorsanız uygulamasını indirseniz sorun çözülmez mi onun dışında PC'den girince atmaması gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı