Telefondan herhangi bir depolama birimine resim atmak

ı love you

Hectopat
Bizim ailede herkesin telefonlarının resimleri flash belleklerde. Aile resimlerini USB dışında nereye atabilirim? Eğer bilgisayarda virüs varsa resimlerde bir sıkıntı olur mu? Resimlerde virüs olup olmadığını nasıl öğrenebilirim? Açılır mı virüs lü resim? Ben bilgisayara atmadan resimleri yüklüyorum. Yani bilgisayarı sadece resimleri atmak için kullanıyorum. Telefondan resimleri kopyalayıp flasha atıyorum. Gene de bulaşır mı virüs?

En kolay yöntemelerden birisi bulut kullanmak. Ailecek ortak bir hesap açabilirsiniz, herkes de oraya atabilir. Ancak bunun da güvenlik riski içerdiğini unutmayın.

En iyi bulut sistemi hangi sistemdedir? Ve kaç GB'lık br alan verir bize?

Tam olarak emin olmamakla beraber Google Fotoğraflar sınırsız alan veriyordu, yalnızca fotoğraflar için. Ama daha ayrıntılı araştırmak lazım. Güvenlik meselesini unutmayın. Tüm fotoğraflarınızı Google firmasına emanet etmek çok riskli bir hareket olabilir.

Tam olarak emin olmamakla beraber Google Fotoğraflar sınırsız alan veriyordu, yalnızca fotoğraflar için. Ama daha ayrıntılı araştırmak lazım. Güvenlik meselesini unutmayın. Tüm fotoğraflarınızı Google firmasına emanet etmek çok riskli bir hareket olabilir.
İphone için Google Drive indirebikirz değil mi? Bi ufak araştırma yaptım ve ona yüklemeyi seçtim. Kendi telefonumdakileri yükledim. İphone için var mı bu uygulama?

Merhaba, ben de aile fotoğraflarını yedek SSD ile saklıyorum. Fakat ne olur ne olmaz diyerekten 5, 90 TL idi yanlış hatırlamıyorsam, sadece fotoğraflar için bir Gmail hesabı açıp Google servisinden 100 GB 5, 90 TL'ye paket alıp oraya fotoğrafları yedekledim. Siz de böyle yapabilirsiniz bence en mantıklısı en hesaplısı bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı