Telefonum Gözümün Önünde Öldü

pottie4r

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar, J7 Pro cihazım bir gün içerisinde gözümün önünde öldü. Morarma problemi oldu (kronik arıza) ve hiçbir şey yapamadan 700 TL'min yanmasını izledim. Buzluktan sularımı çıkarıyorum şu an, bu acıyı ne bastırır acil yardım bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden üzülüyorsunuz, cep telefonlarının 5 veya 3 yıl kullanım ömrü vardır. Tüketici hakem heyetine fabrika çıkışlı bir arıza olduğunu kanıtlarsanız para iadesi bile alma şansınız var.

Daha önceden oluşmuş bir çatlak mevcut. O nedenden fabrika çıkışlı arıza olduğunu kanıtlayabileceğimi hiç sanmıyorum. Bir şekilde ekrandaki çatlağa yoracaklardır.

Geçmiş olsun. Anladığım kadarıyla aldığınız günün hemen ertesi bozulmuş. Mutlaka yapabileceğiniz bir şey vardır. Hemen üstüne soğuk su içmeyin. Garantiden değişim talep edin. Tüketici Mahkemesi dahil bütün seçenekleri zorlayın.

Gittim sordum, ekrandaki çatlak dolayısıyla işleme alamayacaklarını belirttiler. Kısaca SAMSUNG felaketi yaşandı yine. Note 8 almayı düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı