Gözümün önünde kadına şiddet gördüm

569801

Hectopat
Makaleler
4
Kötü bir travma olarak kalacak bende. Gözümün önünde kadına şiddet gördüm, kadın arabadaydı adam ise arabanın dışından kadına vuruyordu, içeriden bir de çocuk çıktı sonra. Çocuğun hali çok kötüdür muhtemelen, onları gördüğüne göre. Kadının ağzı yüzü kan içindeydi. Etraftan tepkiler gelince arabaya binip kaçmaya çalıştı ama durdurdular.

Polisler birşey yapıyor muydu? Yapıyorsa ya ben körüm yada hiç rast gelmedim.
Bir şey yapar yapmaz bizi bağlamaz kendini niye ateşe atacaksın tanımadığın birisi için? Gelip o benim kocam istediğini yapar derse kalırsın orada öyle.

Bir şey yapar yapmaz bizi bağlamaz kendini niye ateşe atacaksın tanımadığın birisi için? Gelip o benim kocam istediğini yapar derse kalırsın orada öyle.
Max Türkiye, haklısınız.

Evlenmeden önce deneme sürüşü yapsaymis. Böyle durumlarda bir şey yapacaksanız sadece polisi arayın. Tavsiyem, onu da yapmayın. Belki bir nesil sonra akıllanırlar da düzgün adamlarla evlenirler.
Evlenene kadar çiçek böcek, evlendikten sonra it kopuk olanlar az mı? Bu kadar basit görmeyin yoksa başınıza/yakınınızın başına gelir. Hatta gelmiştir belki kuzenin falan yaşıyordur da toplum baskısı ya da öldürülme korkusu yüzünden boşanamıyordur ve dışarıya mutlu görünüyorlardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı