Telefonumu kaybettim, bulan kişi ne yapabilir?

Karakola gidin suç duyurusunda bulunun Wi-Fi bağlı olmadığı sürece cihazınızın konumunu göremessiniz cihazımı bulda fabrika ayarlarına sıfırlayı seçtiğiniz için cihazınız herhangi bir ağa bağlandığında sıfırlanacak, 01:12'de kişi cihazınızdan oturumu kapatmış sanırım ve telefonunuzu karıştırmış yüksek ihtimal sıfırlayıp FRP bypass edip cihazı bir telefoncuya satmıştır veya da parçalarını satmıştır Letgo, sahibinden, Facebook marketplace gibi yerlere bakın oralarda arayın cihazınızı orada da olabilir satmasa bile belki de kendi kullanıyordur tablet niyetine bizde tam olarak bilemeyiz.

Karakola gittiniz değil mi hocam?

Maalesef gitmedim. Daha doğrusu biraz düşününce gitmeye gerek görmedim. Çünkü kendi fikrimce ve etrafımda telefoncu arkadaşlarında dediklerine göre yüksek ihtimal telefonu bulan kişi sıfırlamış ve kendisi kullanıyor ya da bir telefoncuya satmış. Sanırım olayın peşini bırakacağım. Zaten tek isteğim içerisindeki verilerime ulaşamamasıydı sadece Telegram'a girebilmiş (bildiğim kadarıyla) o da çok sorun değil. Yanıtlarınız için teşekkür ederim.

Karakola gidin suç duyurusunda bulunun Wi-Fi bağlı olmadığı sürece cihazınızın konumunu göremessiniz cihazımı bulda fabrika ayarlarına sıfırlayı seçtiğiniz için cihazınız herhangi bir ağa bağlandığında sıfırlanacak, 01:12'de kişi cihazınızdan oturumu kapatmış sanırım ve telefonunuzu karıştırmış yüksek ihtimal sıfırlayıp FRP bypass edip cihazı bir telefoncuya satmıştır veya da parçalarını satmıştır Letgo, sahibinden, Facebook marketplace gibi yerlere bakın oralarda arayın cihazınızı orada da olabilir satmasa bile belki de kendi kullanıyordur tablet niyetine bizde tam olarak bilemeyiz.

Dediğiniz doğru. Fakat oturum kapansada cihazı bul özelliği çalışıyor şu anki telefonumda denedim ve onayladım onun dışında kendisi kullanıyorsada sıfırlayıp kullanıyordur zaten amacım telefonu geri almak değil, bilgilerime erişilmemesiydi. Yanıtınız için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı