Telefonun içine küçük kayısı çekirdeği parçası kaçtı

_ Klaxy _

Centipat
Öncelikle başlıkta gördüğünüz gibi kaçtı. Bu ciddi bir soruna yol açar mı? Ya da telefonuma zarar verecek herhangi bir zararı olur mu? Şimdiki sorum ise telefon HUAWEI P smart kullanıyorum.
Arkadaşlar Yardımlarınızı bekliyorum yada kaçmamışta olabilir tam göremedim ama sonra farkettim önceden sallamadım yada normal birşey içinde birşey kıpırdıyormuş gibi tak tak çok az bir ses var

Hocam, bazıları demişki çift kameralı benımkı ondan geliyor demiş ama tam anlayamadım üsttenmı fazla geliyor alttanmı galiba üstten diye düşünüyorum. Ve üsttede kamera olduğu için ondan geliyor olabilir ama genede servisciye felan götürmeden düzeltmek istiyorum nasıl düzeltebilirim?
Kayısı çekirdeği sorun yaratmaz. Hangi elektriği v.s iletmez ama bilemem. Çıkarmakta fayda var. Ama en önemli soru nasıl becerdiniz? :D
Hocam, vallahi nasıl yaptım pek bilmiyorum :D Üşendim orada kayısı çekirdek kırık parçaları vardı küçükten büyüğe sıralasan yani ordan da telefonu alırken tak bir ses geldi telefonu salladım ses gelmeye başladı sonra.

Telefonun içini açacaksınız. Düzgünce alıp, tekrar kapatacaksınız. Kamera sesi benden de geliyor ekrana vurdukça. Ama sizinki nasıl bir ses bilmiyorum. Ses gelse de gelmese de, çekirdeği alın. :)

Telefonun içini açacaksınız. Düzgünce alıp, tekrar kapatacaksınız. Kamera sesi benden de geliyor ekrana vurdukça. Ama sizinki nasıl bir ses bilmiyorum. Ses gelsede gelmesede, çekirdeği alın. :)
Peki nasıl açacağım? Açamıyorum denedim çıkmıyor maalesef.
Malatyalı mısnız hocam? :D
Yok be hocam konu o değil de yardım eder misiniz?

Telefonun içini açacaksınız. Düzgünce alıp, tekrar kapatacaksınız. Kamera sesi benden de geliyor ekrana vurdukça. Ama sizinki nasıl bir ses bilmiyorum. Ses gelse de gelmese de, çekirdeği alın. :)
Hocam bende ekrana vurmadan geliyor. Sallıyorum o ses geliyor bir defa sallarmısınız sesi yakalyın banada söylermısınız normalmi değilmi eğer sizdede geliyorsa normal gelmiyorsa normal değildir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı