Telekom fiber altyapısıyla TurkNet'ten ne derece memnun kalırım?

TurkNet hakkında birçok kötü değerlendirme gördüm. Sizce ben ne derece memnun kalırım alırsam?

Not: Bilecik'te yaşıyorum.

TurkNet çok iyidir bende kullanıyorum tek sıkıntısı müşteri hizmetleri bir sorun çıkınca 1 ay interneti unutacaksın.

Bölge bölge ve altyapınıza göre değişir fakat şöyle eski bir TurkNet kullanıcısı olarak şunu söyliyebilirim TurkNet sorunlara çözüm bulamıyor teknik ekip ve müşteri hizmetleri açısından eksik benim her günüm bağlantı kopukluğu hız düşmesi gibi sorunlarla geçti bunlar TurkNet deneyimlerime dayanarak söylüyorum fakat dediğim gibi altyapı bölge gibi faktörlere göre değişıklik gösterebilir.

FTTH veya FTTB olarak geçen fiberi kast ediyorsanız kesinlikle öneririm. Alternatif firmalar arasında modem kirası olmayan servis sağlayıcı ve 100 Mbps için 85TL talep ediyorlar.

VDSL'i kast ediyorsanız 2. veya 3. seçenek olarak değerlendirin. Arıza durumunda çözümü uzun sürebiliyor ve telefonla arayıp ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri bulunmuyor.

Bu konuyu ben her görüştüğümde dile getiriyorum. Otomatik sistemle muhatap olmaktan sıkıldım. Ayrıca TurkNet kullanıyorum 75Mbps herhangi bir sorun yaşamadım.

Ben de otomatik sistemle muhatap oluyordum, sorunlarımı şöyle çözüyordum: Başka numaradan yeni abonelik kaydı diyordum, kadın açtığında da sorunumu anlatıyordum.

Geri
Yukarı