Turknet'ten memnun musunuz?

Evet fiyatdan dolayı başka firimaya geçtim ve bu ay onlar da zam yapıyor gene TurkNet'e geçeceğim ama TurkNet bir altyapı için çalışma yapsa mutlu olurum :D
Merhaba, gigaFiber altyapı çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Her geçen gün bölgelerimizi genişleterek devam ediyoruz. Siz de gigaFiber talebinizi GigaFiber Altyapı Sorgulama - Fiber Altyapı - TurkNet sayfamızdan iletebilirsiniz. Proje ekiplerimiz bölgeden gelen taleplerin yoğunluğuna ve altyapının uygunluğuna göre değerlendirecektir 🌸

Merhaba, GigaFiber altyapı çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Her geçen gün bölgelerimizi genişleterek devam ediyoruz. Siz de GigaFiber talebinizi GigaFiber Altyapı Sorgulama - Fiber Altyapı - TurkNet sayfamızdan iletebilirsiniz. Proje ekiplerimiz bölgeden gelen taleplerin yoğunluğuna ve altyapının uygunluğuna göre değerlendirecektir 🌸

Çoktan iletmiştim ve Kayseri de köyde yaşıyorum siz daha Kayseri'ye bile gelmediniz :D
Ama bizim köye ve 1.etap TOKİ'ye ve 2. etap TOKİ'ye altyapı gelmiyor eğer siz getirir iseniz herkes mecbur olacak TurkNet kullanmaya :D

Çoktan iletmiştim ve Kayseri de köyde yaşıyorum siz daha Kayseri'ye bile gelmediniz :D
Ama bizim köye ve 1.etap TOKİ'ye ve 2. etap TOKİ'ye altyapı gelmiyor eğer siz getirir iseniz herkes mecbur olacak TurkNet kullanmaya :D
Proje ekiplerimiz bölgeden gelen taleplerin yoğunluğuna ve altyapının uygunluğuna göre değerlendirecektir. Uygun görülmesi durumunda proje bölgelerimize dahil ederek çalışmalara başlanılacaktır 🙂

TTH94CO32MDS kodumu kullanırsanız beni çok mutlu edersiniz hocam :D
Hocam bu arada uyarmalıyım, TurkNet fiber kullanıyorum o yüzden internet kesintisi olmuyor. Ancak internette okumuşsunuzdur belki, bakır altyapı kullanan arkadaşlar fibere göre daha sık kesinti yaşayabiliyor. O yüzden altyapınız bakır ise dikkatli olmanızı öneririm.
Altyapım hakkında fikrim yok ama sitede destekleyebileceğim hızın 100mbps olduğunu görüyorum. Ayrıca Türk Telekom şu anki aktif operatörüm, bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum ya. Başvuru esnasında kodunuzu kullanacağım, teşekkürler. 😇

TurkNet kullanan arkadaşlardan memnuniyetlerini paylaşmasını istiyorum. Bu şekilde vereceğim karara yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum.

Kurulum/arıza ekibi.
Canlı destek.
Hız ve internet değerleri hakkındaki görüşleriniz.

Destek 0
Ara ara kesintiler yaşasamda memnunum diyebilirim.

Geri
Yukarı